Wpis z mikrobloga

@Kai: Negujesz jego merytoryczną krytykę, przez to, że ma jakąś "obsesję" według ciebie? Jak coś jest złe to trzeba o tym mówić. Sądzisz też że zachód ma obsesję Rosji?
Negujesz jego merytoryczną krytykę, przez to, że ma jakąś "obsesję" według ciebie?


@Lewak2019:
Tak to działa. Jak ktoś wejdzie do pomieszczenia i tak od niego śmierdzi, że nie idzie w tym pomieszczeniu wytrzymać, to choćby miał najbardziej merytoryczne argumenty na świecie, mało kto będzie chciał go słuchać, bo po prostu stamtąd wyjdzie.
merytoryczną krytykę


@Lewak2019: ciężko przebrnąć przez te jego długie filmiki, długo wytrzymałem i nigdy nie usłyszałem niczego merytorycznego, ale też niewiele widziałem, bo tego się nie da słuchać. Ma obsesję na punkcie Bartosiaka i będzie pieprzył argumentum ad personam przez 3/4 czasu. Jak powiedział coś sensownego to może ktoś streści?
@Lewak2019: na początku wojny szukałem jakiegoś głosu, który stoi w opozycji do Bartosiaka, żeby trochę poszerzyć swoje horyzonty bo Bartosiaka oglądałem czasem i chciałem posłuchać kogoś kto ma inne zdanie. Odpaliłem filmiki tego Pana, kilka różnych, nie było tam merytorycznej krytyki tylko jakieś obsesyjne wynurzenia o Bartosiaku xD ten koleś powinien się leczyć a nie nagrywać filmiki na yt, takie moje zdanie po obejrzeniu kilku jego materiałów.