Wpis z mikrobloga

Hej mirki potrzebuje się od was dokształcić!
Przyszła do mnie różowa bo jej znajomy zaczął się interesować giełdą i spamuje jej ścianę na fb komentarzami tego całego "Cezarego Grafa" bo wszystkie lajkuje, komentuje itp
Zapytała mnie czy wiem kim jest ten cały cezary...no i tu pojawia się mój problem...kim on jest? jak go opisać? bo ja powiedziałem tylko że to kolejny domorosły samozwańczy ekspert, ale tak naprawdę nie wiem bo tylko znam imię i nazwisko i że coś tam se wymyśla typek

Kim on jest ? macie jakieś ciekawe opinie na jego temat, ale takie żeby dało się je powtórzyć wśród ludzi ?
#gielda
  • 9
@Potezny_PiSowski_Inwestor: Tak, kolejny domorosły samozwańczy ekspert. Ogólnie, to jeden z przepowiadaczy przyszłości, wysnuwa milion teorii i jeśli któraś się sprawdzi, to uznaje, że jest ekspertem. A co do opinii, do powtórzenia, to wg mnie najważniejszą jest taka: jeśli ktoś potrafi zarobić na giełdzie, to robi swoją robotę i już. Kiedy ktoś nie potrafi, czasem to próbuje zarobić, ucząc innych niż zarobić. No paradoks taki :))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Potezny_PiSowski_Inwestor: W inwestowaniu jest taka zasada, że jak o czymś jest głośno to uważaj. Inwestowanie lubi ciszę. Tacy ludzie to są albo naganiacze baranów do strzyżenia, albo jak wyżej, milion teorii i jedna się musi sprawdzić i wtedy masz swoje 5 minut jako ekspert i na tym zarabiasz.