Wpis z mikrobloga

Kto by pomyślał, szósta rano, autobus zawalony, każdy smarka, kaszle, odgłosy jak w poczekalni u lekarza, a pół roku temu gdyby człowiek tak zrobił, to by go ukrzyżowali i siła maseczkę na twarz założyłi :)
Ale na szczęście od wczoraj tak oficjalnie, nie trzeba się go bać tego wirusa.
Jak to kiedyś powiedział taki premier z krzywym ryjem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 21
@Turbonekro: jeździłem nie tak dawno 6 rano nawet i 7 rano autobusem który jeszcze 2 lata temu uchodził za najbardziej zapchany w mieście dziś i przez okres całej pandemii wygląda on jak strefa relaksu jeździ nim zaledwie 60-70proc wypełnienia, obserwuje kryzys w tym względzie wszędzie we wszystkich autobusach w mieście, kiedyś ludzie ściśnięci jak sardynki, dziś i od prawie 2 lat wolne miejsca w godzinach szczytu... Czy nasze społeczeństwo jest tak
#!$%@? mnie to, że mimo dwóch lat pandemii jak ktoś jest chory i charcha to dalej nie potrafi zostać na dupie w domu albo założyć do autobusu tej #!$%@? maski. Durne polactwo ehh, nic się nie nauczy.


@Cozzie: Dokładnie, ludzie nie rozumieją, że np jak zdezynfekują ręce przed wejściem do marketu to nic złego się nie stanie, tylko może nie podadzą dalej jakiegoś wirusa (niekoniecznie covid) albo sami czegoś nie złapią.
@Ko_Otu: Moja znajoma z pracy, była na wakacjach dwa tygodnie temu na Malcie, mówiła, że do komunikacji miejskiej bez maski nie wejdziesz, do sklepu też, etc.
Ale na basenie czy na plaży, ludzie stłamszeni jak nad Bałtykiem w lato :)
@justkilling: Ja sam jestem alergikiem, i od dwóch tygodni jest masakra, na szczęście teraz już są takie dobre krople/tabletki, że biorę rano, i do wieczora nawet nosem nie zasiorbie :)
A jak ktoś nie ma na to kasy, niech wapno pije, też działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turbonekro: widocznie masz słabą reakcje alergiczną. Alergia alergii nie równa, chyba, że chcesz się licytować, ale na 200% brałem mocniejsze rzeczy niż Ty, które jedyne co powstrzymywały u mnie to uduszenie się ¯\_(ツ)_/¯

#!$%@? wapno xD bambo prośba