Wpis z mikrobloga

Taki wygląd wasz xD W prawdziwym życiu przy próbie zwrócenia uwagi Panu Kolarzowi zaczęlibyście się jąkać, pocić, a na końcu przepraszać i wyrukwiać w podskokach xD Ale na wykopie twardsi od obrońców Azowstalu xD

Chyba trafiłem, bo @Atreyu złapał o tego memiksa ból dupska i usunął mój wpis. Bk z ciebie typie xDDD

#rower #takaprawda #motoryzacja #samochody #pedalarze
Pobierz w.....y - Taki wygląd wasz xD W prawdziwym życiu przy próbie zwrócenia uwagi Panu Kol...
źródło: comment_1652771662Cu86sY0duoJnfI20G24KIJ.jpg
  • 112
@wzor_fizyczny Sam jeżdżę na rowerze i nie mam problemu przejechać na drugą stronę ulicy, żeby wjechać na ścieżkę. Tak samo jak jest krawężnik to jestem w stanie zejść z roweru, żeby go podnieść. Wśród rowerzystów jest za dużo dzbanów. Ostatnio jechałem do ch Arkadia. Jest równa, piękna ścieżka, to oczywiście 3 pasmową drogą jechało dwóch upośledzoncow na rowerze. Aż dziwne, że ludzie nie myli szyb w aucie, kiedy ich mijali...
niestety to prawda i daleko nie trzeba szukać:

żałuję jednego, że mu nie urwalem lusterka jak mi zajechał drogę :(


@aarahon: Przecież ten tekst jedynie co pokazuje że obie strony są popitolone tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko samochodziarz zagrażał życiu innym uczestnikom ruchu
A rowerzyści którzy nie pozwalają na ich bezpieczne wyprzedzenie to nie zagrażali innym XD


@aarahon: Nie masz tam nic opisane czy droga pozwalała czy nie pozwalała na wyprzedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jak rowerzysta nie pozwala na bezpieczne wyprzedzenie siebie to raczej naraża bardziej siebie niż innych.
Skoro po drodze jeździ również autobus to dwa auta mogą się normalnie minąć raczej.
Nie masz tam nic opisane czy droga pozwalała czy nie pozwalała na wyprzedzenie


@Yurakamisa: no i?

No i jak rowerzysta nie pozwala na bezpieczne wyprzedzenie siebie to raczej naraża bardziej siebie niż innych.


@Yurakamisa: co nie oznacza że nie naraża innych.

Skoro po drodze jeździ również autobus to dwa auta mogą się normalnie minąć raczej.


@Yurakamisa: od autobusu należy zachować minimalny odstęp ustanowiony przez prawo?
co nie oznacza że nie naraża innych.


@aarahon: Naraża na spowolnienie ruchu a nie na niebezpieczeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od autobusu należy zachować minimalny odstęp ustanowiony przez prawo?


@aarahon: Oznacza tyle że dwa samochody bez problemu się zmieszczą więc problem dzbana z samochodu z dupy.