Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wtedy z kolei od razu PiS będzie grilował swój elektorat, że oni chcą żeby emeryci głodowali.


@ruda_stuleja: w sumie i tak to robią, pinokio dzisiaj już pytał na jakimś spotkaniu z kołem emerytów czy czymś podobnym na kogo będą głosować - na tusku co ich wyzywa od mocherowych beretów, czy może na wielkiego króla pana papieża bohatera narodów wszelkich cesarza eminencji kaczynskiego, który sobie odbierze byle tylko im dać ( ͡
@kleopatrixx: PO bardzo dobrze robi, że głosuje za. Gdyby zagłosowali przeciw to PiSiory by miały wodę na młyn podczas kampanii. Głosowanie i tak by przeszło, a tak PiSiory nie mają argumentów.


@ZasilaczKomputerowy: masakra, jaki fikołek. Jestem przeciwny, ale dobrze że PO zagłosowało.

Zamiast powiedzieć "nie" przez PO i nagłaśniać dlaczego chlebek kosztuje 10 zł. To lepiej dać PISowi co chce, bo pan PIS źle powie o PO podczas kampanii

(
bo pan PIS źle powie o PO podczas kampanii


@Arwern: No tak, dokładnie o to chodzi. Jest jeszcze drugie dno tej całej sytuacji. PO waloryzowało emerytury zgodnie z inflacją. PiS nie waloryzował już tak hojnie tylko dał emerytom pieniądze które im się należały z racji waloryzacji jako dodatkowe świadczenie w celach propagandowych. Tak czy inaczej się te pieniądze emerytom należały. Z taką różnicą że PiS je rozdał w ten sposób aby
@Arwern: Mi się to już nawet nie chcę odpowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głosują razem, ale się nie cieszą, na urodziny chodzą razem, ale też się pewnie nie cieszą:

"Politycy PiS i PO ramię w ramię na urodzinach dziennikarza, czyli jak impreza wygrała z posiedzeniem Sejmu"

https://www.wprost.pl/polityka/10492882/sejm-poslowie-pis-i-po-na-urodzinach-roberta-mazurka-sprawa-skorzynski-dworczyk.html

Super opozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)