Wpis z mikrobloga

@FanowanTigera: a on byl na jakimkolwiek odwyku? on byl w schronisku dla bezdomnych i tyle, odwyk w sensie zrobil sobie detox, byl z rok czy ile czysty i wrocil

baka, kwas, czanga, grzyby, nawet mowil o tym u winiego i od lat powtarzal, ze tylko psychodeliki walil i za bardzo sie wkrecil, #!$%@? co chwile, a no i emka, niby tez duzo, wiec moze co chwile walil #!$%@? sobie gospodarke serotoniny
@kiszczak: co bez przesady? mj robi ogromna szooe w glowie ludziom o predyspozycjach do zaburzen osychicznych, wiele osob nabawilo sie schizofrenii po mj, bo mieli w genach potencjalna schizofrenie, co mogla nie wyjsc nawet do konca zycia, ale palenie ja wyciagnelo

poczytaj badania, pobujaj sie z ludzmi, ktorych dlugo znales przed mj a potem zobacz co sie z nimi stalo jak nalogowo palili dzien w dzien przez lata, a nie daj
@ThiZ: Ziom, po to był lenny fejs- to żart był. A mówią, że to palacze są mniej lotni( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko co mówisz to prawda. Wiem o tym. Choć jako ciekawostkę powiem Ci, że uzależnienia od MJ w MONARZE nie wyleczysz. Psycholog tam mnie spławiła.