Wpis z mikrobloga

@pamperap: no i sleipner to podobno lepsze d2, czyli będzie rdzewieć przy niedomyciu, albo pod okładzinami. Poszukam jeszcze czegoś podobnego najlepiej m390. Jeszcze wnuczkom będę tym pępowine odcinac, taki nożyk to na całe życie. A wnuczki swoim wnuczkom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pamperap: jak już będziesz stara to docenisz urok skórzanych akcesoriów. Kydexy są tacticool ale nie pasują do garnituru ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Waspin: no niby tak, ale taka skóra mam w garażu jakieś kawałki skóry, to nie impregnowana parcieje i jest do wyrzucenia, wysusza się. Ale faktycznie, spojrzałam na te od drogich noży, a nie tych tanich, to one są mega sztywne jakimś cudem. Te tanie to takie szmatki. Może faktycznie lepsze
@jast:
@Waspin: ale tego kupie jak sprzedam ze 3 chinskie składane. Już 11 mam. i w sumie 2900 zł wydane xdd na 11 nożyków. pomyśleć, że to połowa ceny jakiegoś porządnego customa z infi.
nie ważne, a tak w ogóle to może wystarczy mi tani joker(hiszpanska manufaktura)? one po 400 zł są niektore modele. I ludzie mówią, że spoko, w lionsteel i falkniven się płaci podatek od prestiżu chyba, one
@Waspin: pistolet i pozwolenia to jedno, a potem co? Zachciałoby się rewolweru, potem jakąś zastave i się robi 10 tysiecy. to nie takie hop siup kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a amunicja też chyba w ciul droga. Do tej pory pamiętam, że na strzelnicy 2.50zł za jeden nabój do ak47. A to było z 5 lat temu, teraz jak nic 4 zł. Wiadomo, dla posiadaczy zezwolenia pewnie