Wpis z mikrobloga

Amber zeznała, ze zdjęcie Deppa było przerobione w photoshopie

Jak wiecie, żaden świadek Deppa nie zeznał, ze widział jak Amber go bije.
Ochroniarz pokazał zdjęcie Deppa z podbitym okiem, ale nie zeznał, ze Amber go uderzyła.

Teraz Amber zeznała, ze widziała wcześniej to zdjęcie i nie było tego siniaka pod okiem.

Ciekawe. Ciekawe czy zdoła to udowodnić.
To zdjęcie nie pojawiło się w procesie w uk.

Do tej pory prawnikom Deppa udało się podwazyc 1 z około 40 zdjec Amber.

Depp ma jedno i już jest podważane xd
Zobaczymy co dalej.

#johnnydepp #procesdeppa #swiat
podomka - Amber zeznała, ze zdjęcie Deppa było przerobione w photoshopie


Jak wiecie...

źródło: comment_1652802957lAz7bPh8Byyj8EvYuDWz50.jpg

Pobierz
  • 29
@podomka: wydaje mi się że śledzę dosyć dokładnie proces ale nie widziałam tyłu zdjęć. Proces jeszcze trwa więc poczekam ale póki co ma tych zdjęciach które widziałam wygląda jak ja gdy próbuję nieumiejętnie nałożyć róż. Ona mówi że makijażem zakrywała ślady pobicia i ok to jest możliwe ale jest również możliwe stworzenie śladów " pobicia" za pomocą makijażu. Dlatego ja czekam na zeznania osób które powiedzą że widziały ja pobitą np
@RexxarHell: Oglądałam to, stwierdziła że ma zdjęcia ale nie zostały dołączone jako dowody i że to decyzja jej adwokatów. Także albo jej adwokaci są idiotami albo takich zdjęć nie ma. A ja jak nie zobaczę to nie uwierzę. A co krwawienia i gwałtu butelka to też mi ciężko w to uwierzyć. Także do czasu jej zeznań byłam neutralna ale to co pokazuje od dwóch dni to bardzo ja pogrąża. A takich
@podomka: wydaje mi się że śledzę dosyć dokładnie proces ale nie widziałam tyłu zdjęć. Proces jeszcze trwa więc poczekam ale póki co ma tych zdjęciach które widziałam wygląda jak ja gdy próbuję nieumiejętnie nałożyć róż. Ona mówi że makijażem zakrywała ślady pobicia i ok to jest możliwe ale jest również możliwe stworzenie śladów " pobicia" za pomocą makijażu. Dlatego ja czekam na zeznania osób które powiedzą że widziały ja pobitą np
@podomka: no i dlatego czekam na dowody, nie zdjęcia a badania lekarskie, zeznania policjantów i lekarzy którzy widzieli ja pobitą, badali i być może udzielili jej pomocy medycznej. Zdjęcia łatwo zmanipulować lub dodać do nich zmyślony konteks. #!$%@?ąc od tego jaka jest prawda to adwokaci Johnnego robią świetną robotę. Porównując to do przepytywania Johnnego a przez adwokatów Amber to jest niebo a ziemia.
@podomka: oglądam transmisje z sądu więc sama wyrabiam sobie zdanie i póki co nie widziałam żadnych obciążających dowodów. I tak jak mówisz że w zeznaniach Deppa było wiele niespójności to co powiesz o zeznaniach Amber? Moim zdaniem tu dopiero są nieścisłości i kłamstwa np jej opowieści o tym że wpłaciła pieniądze na fundację, tak też zeznawała w UK. Dokumenty jednak przeczą temu, To jest kłamstwo, z tym nie ma sensu polemizować.