Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę się odnaleźć na tym świecie. Urodzony w latach 90, tęsknie za czasami bez internetu a jednocześnie moje całe życie przeniosło się do sieci. Jest jedno uczucie, które towarzyszy mi od dziecka do teraz - chciałbym zrobić coś wielkiego, osiągnąć, zrewolucjonizować, dokonać, odkryć. Teraz myślę sobie - poświęcić się danej rzeczy, dziedzinie, nauce. Być takim Elonem na swoje możliwości. Nawet nie interesuje mnie #seks i cały ten kultu seksu. Mam to gdzieś. Zdecydowanie wolę poczucie, że mam kogoś obok, nie muszę z nikim walczyć (w kontekście matrymonialnym) i mogę robić dalej swoje. Już więcej przyjemności dają mi delikatne zbliżenia i romantyczne gesty. Nie wiem, może w jakimś stopniu jestem aseksualny, romantyczny albo mam niskie libido (chociaż teść raczej wysoki) albo jak to mówią tinderówki sapioseksualny. Dlaczego więc nie oddaje się nauce? Myślę, że wychowanie+społeczeństwo+edukacja zryły mi banie i stałem się przeciętny. Nie zły ale też nie dobry w niczym. Z każdego przedmiotu średni, coś tam wie mniej więcej na każdy temat. Wiedziałem tylko to, że mam iść schematem szkoła-studia-praca-rodzina. Nic innego nie znałem. Jako przegryw oczywiście ostatniego nie spełniłem. Nigdy nie miałem poczucia, że mogę coś więcej, wyjść poza schematy, ograniczenia. Teraz dzieciaki mają lepiej. Media pokazują, że można wszystko, rodzice nie są biedakami z czasów komuny tylko jakby tego nie wykorzystują i czasem mam wrażenie, że jesteśmy coraz głupsi. Nikt nic nie robi pożytecznego. Każdy chciałby iść na skróty no i ta cała pogoń za seksem. Wszystko opiera się wokół seksu. Mężczyźni zamiast skupiać się na rozwoju to gonią za dupą. Z drugiej strony muszą bo inaczej pociąg odjedzie..

#przemyslenia #feels #nostalgia #przegryw #samotnosc #doomer #wojak #nauka #rozwojosobisty #tfwnogf #zwiazki #relacje #90s #boomer #blackpill #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6283b25f1049bb80fd38f549
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie mogę się odnaleźć na tym świeci...
źródło: comment_16528062108ZApr6JWcgDZuIOBXd06Ov.jpg
  • 1
weź sobie jakiś cel w życiu wymyśl a nie piszesz polemikę na wykopie, bo "nie pasujesz". Nikt nie pasuje do systemu, weź lepiej pomysl za co będziesz żył na emeryturze bo nas ZUS wyrucha.