Wpis z mikrobloga

@marans:

Po pierwsze-prowadziłem.

Po drugie-to nie jest magazyn. 7m7 w "centrum logistycznym" odbiera zwroty i reklamowane produkty.

Po trzecie - tak, ja się zgadzam, że przy skali biznesu Mlekołaka, to nie ma sensu wynajmować wielkich hal. Pytanie tylko, czy w takim razie jest sens pisać o jakiejś rozdupconej oborze, że to "Centrum logistyczne", bo wygląda to śmiesznie w mojej opinii. Tak jakbyś altankę na działce nazwał biurowcem.

Po czwarte - tym
Pobierz Gorejacykrzakagrestu - @marans: 

Po pierwsze-prowadziłem. 

Po drugie-to nie jes...
źródło: comment_1652867680myVAXsWPC9R8pjntxV8v6d.jpg
@EvineX No to popatrz na zdjęcie, na skrzynkę. Ile tam wejdzie kopert czy paczek ze zwrotami ciuchów? 5? 3? Jak ktoś wystawia tyle, to znaczy że nie ma codziennie zapchanej skrzynki po brzegi i tyle mu wystarcza.

To, że Ty masz jakieś ciuchy stamtąd, nie znaczy że sklep jest popularny. Oczywiście, może tak być, ale domyślam się, że nie masz wyników sprzedaży, podobnie jak ja, więc możemy się poprzerzucać argumentami anegdotycznymi co
@EvineX: Co to znaczy "mało"? Powiedzmy, że tolerowany próg faili to w przypadku produkcji niskonakładowej jakieś 5%.
To teraz wyobraź sobie, że produkt taki jak np. koszmarna bezbecka różowa koszulka którą mieli na walce, jest robiony w 6 rozmiarach, od S do XXL. Jak zamówisz po 20 egz. z rozmiaru, wychodzi Ci 120 egz. z całego wzoru. Czy on robi tyle, czy więcej? A może mniej?. Bo 5 zwrotów z partii
@Evinex Przypomniało mi się, że w Supreme ten standardowy wzór T-shirta poszedł łącznie w nakładzie 250 egz., gdzieś kiedyś czytałem. Czyli ich dropy z tego wzoru (bo było chyba kilka-kilkanaście) miały po kilkadziesiąt sztuk maksymalnie.

Można się zastanawiać, czy jak Nitro mówi o dropach u siebie, to ma na myśli podobne ilości. Ja obstawiam, że nawet mniejsze i dlatego nawet nie ma magazynu, całość jego oferty można upchać w jednym pokoju w
@Gorejacy_krzak_agrestu: powiem że nie spodziewałem się tak merytorycznej odpowiedzi na wykopie na ten temat, większość z tego co widzę tutaj sobie jedzie po nim właściwie idąc za stadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja się tak nie znam na materiałach samych w sobie, porównuje rzeczy 7M7 raczej subiektywnie w porównaniu z innymi sieciówkami typu TH, Lacoste, Alpha etc. które sobie nosze, i IMO jakość tych rzeczy jest dobra,
@EvineX: Wow, dzięki.

Każdy przez jakość w ciuchach rozumie coś innego, o ile nie jest bezpośrednio związany z tym biznesem, bo wtedy są ziomki, którzy latami mogą dyskutować o wyższości flocka nad flexem i tym, czy gramatura 300g w T-shircie jest jeszcze ok, czy już jest za ciężka, za sztywna, etc. Ja uważam, że mamy wszystko, co jest potrzebne do produkcji wysokiej jakości ciuchów i wiele polskich szwalni realizuje zamówienia dla
@Gorejacy_krzak_agrestu: On się na telefonach wybił, wydaje mi się że większość osób tak jak ja ma jeszcze do niego jakiś sentyment bo pomimo że content tak jak piszesz nie był wybitny to jakoś im przypomina stare czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz content się u niego trochę zmienił, chociaż trzeba powiedzieć że dalej od czasu do czasu kogoś lubi powyzywać z różnych powodów, chociaż ja generalnie lubie
Dzięki za podziękowanie i docenkę :)

Co do Nitra - no ja właśnie tak się zastanawiam, jaki jest fenomen, że ludzi powiedzmy w okolicach 30-tki ktoś taki może interesować. Jako jakieś tam zjawisko to pewnie może, ja np. z tego powodu się zacząłem przyglądać, ale wiesz, takie już "fanowanie" ciężko wytłumaczyć nawet sentymentem. Bo ok, kiedyś to bawiło, chłopiec na jutubie sobie przeklina i dzwoni do prostytutek. Ale tak x lat później