Wpis z mikrobloga

@Azaajaszz: Eh, póki co ten sojusz chyba jeszcze nie miał okazji się wykazać, no może poza Irakiem, gdzie zabili 600tyś cywili (dla porównania do tej pory ruscy zabili chyba ok. 1500).
Z drugiej strony innego nie ma, wiec mozesz miec racje.
@77_bestia_77: A ile? Może przytoczysz liczby? Myślisz, że rzucisz onucą i Twoje słowa od razu mają wyższość nad słowami przeciwnika? Po prostu podałem liczby jakie słyszałem, ukrofilu o mentalności parobka, rozkładający nogi przed wszystkim co jest w danym momencie popularne :)

Ok, oficjalne dane: 2,700. Kur wygrałeś życie, potężna ilość. A teraz popatrz na Irak - też widzę, że mniejsza liczba oficjalnie, ale to nadal 151tyś do 2.7tyś. Płakałeś za Irakijczykami,
@wokub: Covidowcy, następny :):):) Żebyś nie umarł od tej szczepionki. Zresztą pewnie brałeś sputnika :) Widziałeś jak wygląda Mariupol? Widziałeś co zrobili z teatrem, gdzie chowało się co najmniej kilkuset cywilów? Widziałeś filmy sprzed bombardowania tego teatru? Tam była masa ludzi. Twoi idole zbombardowali ukrywających się tam, chociaż od początku wiedzieli, że dowództwo Azowa urzęduje w Azowstalu. Rozpierniczyli całe miasto w drobny mak i ty mi mówisz, że w takich bombardowaniach
@77_bestia_77: Ale ty masz nasrane człowieku. Poprawiłem na 2700 osób, co jest oficjalną liczbą. Ciężko się do tego odnieść?
Swoją drogą jesteś na wykopie 1 miesiąc, ja jestem oficjalnie 3, nieoficjalnie 5 lat. Jeżeli ktoś tutaj jest jakimś agentem to ty, idioto. Próbujesz siać panikę i napuszczać nas na samych siebie. Dodatkowo to ze nie jestes w stanie odpowiedziec na moje argumenty w sposob logiczny tylko jesteś jak generator demagogii swiadczy