Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak to jest możliwe, że inni się kręcą szybko jak gówno w przeręblu, a ja ani Pele 95, Ani Puskasem moments, ani nawet Neymarem lub Gelsonem obracam się lewym drążkiem z prędkością muchy w smole albo jak zwykłym Busquetsem z 50 zwinności i tempa.

Oglądam tutoriale, filmy trenerów na YT, wszystko się zgadza, wszystko robię jak mówią, jakiś czas temu wszystko śmigało, a jak co do czego to teraz jest #!$%@? delay 10 sekund względem tego co robię. No ja #!$%@?ę, grać się nie da.

#fut
  • 9
@starydziad: i tak i tak dupa. Jak oglądam Aussi Fifia to w poradnikach tylko lewa gałka, w sumie bejott ostatnio robił filmik z pokazaniem różneg driblingu (z LB, RB itp.) ale generalnie działa mi jak gówno. Może dlatego że na PC gram i pad po kablu.
@syjam007: @chim3ra: @starydziad: powiem Wam panowie, że wszystko zależy od tego jak chodzi gra. Gram zwykle w weekend jak wracam do domu, internet mam z gówna i ziemniaka mianowicie hotspot z danych mobilnych. Najlepiej się gra po 23, bo gra chodzi normalnie. Grając w niedzielę o 14 to o ja #!$%@?, ruszają się jak muchy w gównie. Spróbuj sobie zagrać w godzinach późnowieczornych najlepiej na tygodniu dla porównania. Raz
@chim3ra: ja niestety gram na wifi, dwie ściany i z 300mbs robi się 160 -180 i w każdym meczu conajmniej jeden lag na kilka sekund. Niedługo lecę z kablem bo można oszalec