Wpis z mikrobloga

Siemano, po robocie i jak wpadnie troche $ mam zamiar udac sie pierwszy raz na silownie na powaznie, dieta trening. Mam za soba jakis czas trenngów na sprzecie domowym: lawka hantle sztanga jednakze zdemotywowało mnie to ze #!$%@? nie mam w #!$%@? kanciapie miejsca ani nie moglem progresowac, wszystkie ciezary zarzucalem sobie sam nie bylo stojakow. Czy taki plan bedzie odpowiedni na mase? czy jednak pomimo krotkich walk z cwieczeniami w zaciszu domowym startowac z planem typowo dla poczatkujacych?

#silownia #trening
Pobierz jaglokojad - Siemano, po robocie i jak wpadnie troche $ mam zamiar udac sie pierwszy ...
źródło: comment_1652877178S89ds2TxsreOze0ieZiuFJ.jpg
  • 12
@OttoVonAnus: dzieki za odpowiedzi, a jaki plan proponujesz ile osob tyle opinii widze na roznych forach. FBW Sakera sie sprawdzi? Czy lepiej podbijac do trenerow jakis pod plan bo jednak przed silka wypadałoby to wszystko ograrnac
@OttoVonAnus: wlasnie w bojach, jak pisalem to nie bylo jak zakladac duzych obciaznien bo wszystko zarzucalem sam tak samo wyciskanie ale raz byla okazja u zioma sie sprobowac to: wyciskanie 65kg martwy 55kg przysiad 57kg OHP to juz u siebie bylo 30kg
@OttoVonAnus: czyli wykonuje wyciskanie, martwy, przysiad 2 serie po 5 w tym 2 seria do upadku jak do upadku zrobie wiecej niz 12 powtorzen dokladam ciezaru, a co z cwiczeniami akcesoryjnymi jak to wkleic w plan, szczerze nie wiem co jest 5 a film kasashary nie dziala