Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałem kupić #apple #iphone 12 mini i nie wiem czy szukać po allegro powystawowych itd czy nowy od dystrybutora? Wy się pewnie znacie to podpowiedzcie coś ile powinien kosztować itd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 24
@rakujp: Jak iPhone to tylko nowy z autoryzowanego sklepu, albo używany od zaufanej osoby (który oryginalnie również był z autoryzowanego sklepu). Wszystkie super „okazje” sobie odpuść, bo to jedno wielkie golenie frajerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr4ker: @Copperhead dlaczego nie polecasz? I nie powystawowy?
@Vaerlin: noo te aukcje jak czytam to napisane typowo pod naiwnych januszy i dla ich bombelkuf, ale gdzieś trza kupić. Poza cortlandem/apple store, nie widzę innej opcji :/
@rakujp: To najlepsze opcje, ale są też autoryzowani resellerzy - np. x-kom, komputronik, nawet media markt, RTV euro AGD (chociaż te molochy bym raczej odradzał). A te wszystkie okazje powystawowe, magazynowe itd. to jest złom po rozbiciu, zalaniu skupowany za grosze i naprawiany na częściach od chińczyka
@Peter1096PL: pewnie, głównie wielkość tego telefonu przeważyła o zakupie, jest mega wygodny, dobrze leży w łapie, nie chciałem kolejnego 6.5 calowego kineskopu. Baterii nadal mam 100% żywotności, trzyma bez problemu 10-12h normalnego użytkowania, żadnego problemu
@Peter1096PL: U mnie na początku było wrażenie, ze za mały, ale po jednym dniu mi minęło :D To prawda, idealna wielkość, do tego bateria nie jest wcale najgorsza. Wiadomo, ze są telefony, które trzymają o wiele dłużej, ale w końcu żywotność we wszystkich spadnie. Dzisiaj go jeszcze nie ładowałem, ale używałem też niewiele. Trochę wypok w pracy, YouTube na kiblu i muzyka ze Spotify przez Bluetooth w aucie - zostało 61%