Gorące dyskusje ostatnie 12h

Boże młody chłop 25 lat kulturysta dobrze wysportowany prawie same sukcesy w życiu bywają porażki dość długo już nie piję ale codziennie budzę się spocony cały potem że piłem niby alkohol albo że ten alkohol kupuje albo że na ten alkohol pożyczam pieniądze.
    Ja już nie daję rady to mnie kiedyś zabiję.
    Nie daję już rady tyle już osiągnąłem a codziennie to samo...
    Nigdy z tym kurwa nie wygram i po co ja zaczynałem pić dla szpanu 1 piwo w wieku 16 lat po co...
    Ryczę i płaczę...
    BOŻE DLACZEGO
    #alkoholizm #alkohol
    pokaż całość

odpowiedzi (126)

Nitka do wrzucania najbardziej irytujących polityków

#polityka #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (45)

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
    Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
    Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
    I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
    A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
    Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (163)