Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy moja różowa strasznie zatrzymuje wodę będąc na diecie i robiąc ze mną treningi siłowe. Mam plan, aby odpuścić jej teraz typowo siłówke i przejść na aeroby, ponieważ mam podejrzenie, że to m. in. od ciężkich treningów organizm trzyma wodę.

Teraz pytanie, jakie suplementy na pozbycie się wody polecacie? #silownia #odchudzanie
  • 23
@Catmmando: analiza składu ciała u dietetyka. Ta z kolei poleciła jej albo sok z pokrzywy, albo tabletki. Pytanie, czy ktoś ma jakieś konkretne których używa i jest zadowolony
@masur1: Za ciezko cwiczy. Za duzo kortyzolu ktory sie przeksztalca w aldosteron co zatrzymuje wode. Zrobic przerwe i zaczac od nowa powoli zwiekszajac stres.
@bst: czyli tak jak myślałem. Możliwe jest, że jak to w przypadku początkujących szybko buduje mięśnie i to w połączeniu z wodą powoduje zatrzymanie się wagi mimo zmniejszających się obwodów?
@bst: dziwi nas fakt, że kilka lat temu była na diecie i bez siłowni ani żadnej akktywności ładnie chudła, a teraz siłka, ciężkie treningi i waga stoi a cm lecą
@bst: teraz już wiem :) kupilismy w aptece wyciag z pokrzywy, żurawiny itp na pozbycvie sie wody, młoda zaczęła dużo pić i treningi zmienilśmy na rower/orbitrek/bieżnia