Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie ich tak nienawidzą ? Jestem kompletnie nie w temacie, pamiętam jedynie że wardęga nagrał na nich jakiś filmik że siostrę deynn z forsy zdzierają za wynajem mieszkania czy tam pokoju coś w tym stylu xD I robienie dram że się rozstają a potem schodzą xD Tak poza tym coś komuś zrobili ? xD Styl życia na bogato ludzi boli czy co ? Mnie tylko bawi że ten cały majewski wygląda jakby ostro chlał i miał od tego mocno napuchnięta twarz xD
#majewski #famemma
Pobierz lentilek - Czemu ludzie ich tak nienawidzą ? Jestem kompletnie nie w temacie, pamięta...
źródło: comment_1652960985WQrNsIjAQoEp9ylXQNgcUN.jpg
  • 17
@lentilek: włącz ich u Kuby Wojewódzkiego to zrozumiesz xD
+ Dochodzi też element zazdrości, że ameby umysłowe mają 10000x więcej pieniedzy niż przeciętny człowiek.
+ Nie należą do skromnych, pokazują to bogactwo co jeszcze bardziej razi w oczy
+ On bardzo cwaniakuje, ma taki styl bycia, arogancki
@lentilek: Bo goscie sa #!$%@? toxicami. Majonez zakrecil sie przy bylej dupie sulina i zaczal flexowac sie ile to nie osiagnal ciezka praca. Potem doili latwy hajs, majo udawal ze jest trenerem personalnym (oczywiscie naturalnym, gdzie by on i sterydy, a skadze) i wciskal ludziom #!$%@? wiedze za kosmiczne pieniadze a dejna bawila sie w influ i zebrala wokol siebie armie incelow i dziewczyn ktore nabieraly sie na ich idealny zwiazek.
@Hussarian: Tak jak mówisz i te cala Deynn tez przerobił, żeby była fitnesiara, bo mu pasowało do image. Nawet jej pseudonim artystyczny należy do niego. Ogólnie typiara ma szczęście ze jest niezbyt mądra, bo pewnie nigdy sobie nie zda sprawy z tego w jakie gowno wdepnęla i może nawet się cieszy
@Hussarian: W środkowisku influ mówią, że typowi marzyła się fit couple. Szukał długo jakiejś laski pod to we wro. Napatoczyła się zasięgowa szafiarka to ją odchudził i przerobił pod swoją modłę + zmanipulował. Jeden wykopek z wro opowiadał o trzodzie, jaką typ robił na siłce. I że ogólnie mocno szemrany
@ProResHq: No także to jest kwintesencja tych bananów. Nie wspominając ze jako jedni z pierwszych influ deklarowali pozwy na praktycznie każda osobę która coś na nich nagrała. Prądem #!$%@?, nikomu w życiu nie życzę zle poza tymi internetowymi patusami.