Wpis z mikrobloga

Wielu za was się pyta jak zacząć w #kryptowaluty I ten o to wpis @To_The_Moon na temat tego wpisu to może być dla was najlepsza porada jaką możecie znaleźć w necie. Nie ma kuLwa Lambo za tydzień, ale jak się uzbroicie teraz to może w przyszłości będzie. Zamiast szukać jakiś poradników, naganiaczy z Youtube, tylko regularne skupowanie podczas bessy (najlepiej #btc) żeby móc wyjść podczas hossy, tak proste że aż tak proste. Mam nadzieję że choć jedna osoba skorzysta z tej darmowej ale jakże celnej porady.
#bitcoin #eth #ethereum #dogecoin

"Hossa da Ci pieniądze, ale to bessa uczyni cię bogatym."
@adam-stadnicki
CoronaBeerus - Wielu za was się pyta jak zacząć w #kryptowaluty I ten o to wpis @ToTh...

źródło: comment_1653040817BNipBQzqBWvJRkwj8wa6eU.jpg

Pobierz
  • 11
ale po co promujecie takie artykuły - jeśli wszyscy tak będą robić, to przestanie to działać xD


@Ranger: Zgadzam się ale nie do końca.

Z krypto jest jak z dziewczynami, już któryś raz to piszę ale naprawdę emocje są bardzo zbliżone.

Gdy dziewczyna cie zdradza i mówi ci to kumpel to nie ma szans byś go posłuchał, wierzysz jej bo ona przecież taka dobra, nieskazitelna a do tego jeszcze tak Ci
@Corona_Beerus: dokładnie!
I jeszcze kolejna BARDZO ważna rzecz w krypto, jeśli już widzisz, że zarobiłeś swoje pierwsze 100-200-300k to absolutnie nie myśl co sobie za to kupisz.

Ja tak miałem z bonkiem, prawie 200k zł profitu i #!$%@? uznałem, że poczekam jeszcze na x2 bo przy 400k mi dopiero starczy na używane Lambo Gallardo, a za 200k to co najwyżej Mustanga kupię xD
I przez tą głupią myśl nie obrałem jabłonki
@To_The_Moon: z tym czekaniem na konkretną cenę to tak, jest to bardzo złe podejście. Trzeba brać co rynek daje. I to zarówno na górce jak i w dołku. Na wykopie widać coraz więcej wpisów typu kupię BTC jak spadnie do 10k, albo do 20k. A to tak #!$%@? nie działa, albo kupujesz po tyle ile rynek ci pozwoli albo nie kupisz wcale/dużo drożej. Najgorzej się zafiksować na konkretnej cenie. Na górce
@Corona_Beerus: @To_The_Moon: Już nie ma takiego potencjału. Ethereum w jakimś rozsądnym horyzoncie czasowym (dekada?) to jakiś rząd wielkości max, może przemnożony przez 1-5. To i tak ultra optymistyczne.

Oczywiście w dolarach dzisiejszych; inflacja może to zmienić nominalnie.

Nie przewidzisz czy teraz spadnie jeszcze do $1k czy mniej, czy to jest podłoga i zaraz #!$%@? do obecnego ATH i nie wróci poniżej $3000