Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta po 2h rozmowy nie wyrazi chęci spotkania z ustaleniem konkretnej daty i godziny to możecie sobie dać spokój. Wszelakie wiadomości typu:

-może w przyszłym tygodniu
-dam znać jak stoję z czasem
-mam ostatnio sporo na głowie

oznaczają, że do spotkania nigdy nie dojdzie. Przeciętna kobieta poza podstawowymi obowiązkami typu praca/studia zajmuje się dosłownie niczym. Przegląda social media, konsumuje jakieś modne treści. Każdy kto miał dziewczynę doskonale wie o czym mówię. Jeżeli nie wyraża jakiejkolwiek konkretnej inicjatywy oznacza jedno - rozmową z wami oczekuje tylko walidacji swojej osoby. W przypadku zainteresowania kobieta jest w stanie odwołać wszelkie swoje plany, zmienić grafik w pracy albo pojechać 100 kilometrów do innego miasta.

Po 2 godzinach rozmowy bez konkretów powinniśmy dawac sobie spokój w trosce o siebie i o jakość rynku matrymonialnego.
#blackpill #redpill
  • 5
@gordonq: Nie zgodzę się, chyba że one mają inaczej, niż mężczyźni. Nawet jak mi się podoba laska, to mogę mieć w nią #!$%@?, mimo że sie stara doprowadzić do spotkania. Mało tego, ex, która jest 9/10 otwarcie mi ostatnio mowila przyjedz, bo chce mi się ruchać i ją olałem. Wysłała mi z setkę zdjęć na ig, jak to ladnie wyglada. To taka ex, co tak naprawdę razem nie bylismy, tylko sie