Wpis z mikrobloga

Chciałem sprostować bzdury, że rzekomo w Rosji dzieje się źle gospodarczo, że dotykają ich sankcje, albo że rosną ceny. Rosjanie sobie świetnie radzą z sankcjami - Coca Cola wyszła z rynku? To zrobili swój analog, obrazki latały już w Internecie, ale załączę i ja:

1,5 litra napoju kosztuje 120 rubli, czyli 8,52 zł
1 litr prawdziwej koli kosztuje natomiast 90 rubli, czyli 6,39 zł.

Czyli zupełnie normalne ceny i taniej niż Coca-cola. I komu jest teraz do śmiechu?

#wojna #rosja #ukraina
Pobierz P.....s - Chciałem sprostować bzdury, że rzekomo w Rosji dzieje się źle gospodarczo, ...
źródło: comment_16530595925YAzPm7phjyZq8OvmEj1Tv.jpg
  • 20
@krasa: nigdzie, ale zaczęliście kwestionować smak, a to raczej drugorzędna sprawa.

No ale jeśli już o to chodzi to podróbka jakiegoś lokalnego producenta, który to zrobił na szybkości i wcześniej tych smaków nie produkował. Więc smak zapewne gówniany. Byłaby jeszcze szansa, że jest okej, gdyby to był zakład, który produkował wcześniej Coca-colę, ale to nie to.

Cena w Polsce jest zawyżona przez podatek cukrowy, ale i tak jest niższa, przy większych
Chciałem sprostować bzdury, że rzekomo w Rosji dzieje się źle gospodarczo, że dotykają ich sankcje, albo że rosną ceny.


@Pan_Nimbus: I Ty to oceniasz jako wykopowy ekspert ds. gospodarki na przykładzie zdjęcia ceny coca-coli i jej podróby? xD