Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć taki ryj żeby w bardzo krótkich włosach albo wręcz ogolonym na 0 wyglądać dobrze. Taka krótka fryzura ma wiele zalet włosy szybko schną, nie trzeba się bawić w jakieś układanie, w lecie jest przewiew i nie grzeje głowy, w zimie śnieg czy deszcz nie popsuje ci fryzury, tania w utrzymaniu. Niestety tylko niewielki procent samców ma taki układ kostny twarzy oraz rysy które dobrze komponują się i wyglądają z takimi włosami, zdecydowana większość na łyso/krótko wygląda jak ziemniaki, szczury czy więźniowie Auschwitz.
#przegryw #blackpill #modameska #fryzura
Pobierz
źródło: comment_1653119440pLnbiX13k9ytUfBUXibwFQ.jpg
  • 16
@Niski_Manlet Nie mam szczęki chada, mam raczej przeciętne rysy twarzy, trochę duży nos, ale jest znośnie. Obcinam się tak od pół roku i mam w dupie czy komuś się podoba to czy mi to pasuje czy nie (choć moja fryzjerka powiedziała, że mam fajna okrągła czaszkę do tej fryzury). Zaoszczędzam czas nie układając włosów, szybko schną i nie trzeba ich co chwile poprawiać. Nie mam zarostu też wiec jak ubieram czapkę wyglądam
Do łysego obcięcia trzeba mieć wysoce testosteronową twarz


@scotieb: Dokładnie. Mam ziomka, który zawsze chodzi obcięty na zero. I wygląda tak po prostu tragicznie, zwłaszcza , że w sumie nie ma najgorszych włosów. Ale ma krzywą głowę. Niestety taka jest biologia