Wpis z mikrobloga

@dthprf: Mnie się nie pytaj, ale podejrzewam, że to przez wzgląd na geografię i zamiłowanie do kultury.
Z drugiej strony to się im właśnie nie dziwię, bo też wolałbym Japonię od krajów zachodnich.
@dthprf: Teraz widzę, i to nie Rumunia chce do Japonii, a Gruzja.
@kelso123 A mnie w ogóle, ponieważ z Australii do Japonii jest dość niedaleko, a Hiszpanie więcej zarobią we Francji i mają równie blisko.
@kelso123: Dlaczego nie do nauczenia? Sporo osób zna japoński, a kultura to rzecz względna i dość osobista. Osobiście również bym wybrał Japonię, bo kulturowo jest mi bliższa niż państwa zachodnie.
@kelso123: Dlaczego nie do nauczenia? Sporo osób zna japoński, a kultura to rzecz względna i dość osobista. Osobiście również bym wybrał Japonię, bo kulturowo jest mi bliższa niż państwa zachodnie.

Polakowi Japonia bliższa kulturowo niż zachód? Ciekawe
@Xing77: znów ta mapa. Ona powinna się nazywać 'Do jakiego kraju poszczególne narodowości na świecie chciałyby się przeprowadzić gdyby w ogóle to planowały' z dodaniem informacji jaki procent mieszkańców to rozważa. Myślę, że w paru krajach większość nie planuje się nigdzie przenosić.