Wpis z mikrobloga

poszedł człowiek na dodatkowe lekcje angielskiego aby podszlifować sobie język przed egzaminami
a na miejscu co pierwsze widzę? #oskarek i #rozowypasek taka 9/10 więc pierwsze co poczułem to wstyd bo oczywiście #przegryw mocno a o mordzie nie wspomnę
pierwsza lekcja no i tak na dzień dobry mamy coś o sobie powiedzieć oczywiście po angielsku oskarek i rozowa niczym profesjonaliści opowiadają on trenuje boks jeździ do Hiszpanii na wakacje, ona tańczy, na wakacje jeździ do egzotycznych krajów, a jej rodzice są prezesami w jakiejś sporej firmie
w końcu przyszła pora na mnie i oczywiście nie wiedziałem co powiedzieć
prawdę? że pochodzę ze wsi i interesuję się rolnictwem i że najdalej gdzie byłem to Gdańsk albo Zakopane
więc wymyśliłem na szybko jakąś tanią historyjkę i ją opowiedziałem
i jedne co wyniosłem z tych lekcji to poczucie bycia jeszcze większą #!$%@?ą niż się jest i zepsuty humor
ale jednak trzeba chodzić bo trzeba coś się na te śmieszne egzaminy nauczyć na szczęście jutro ostania lekcja i stamtąd wypiedalam
#przegryw ##!$%@? #incel
  • 6
@maly_karakan: Wystarczyło powiedzieć ze rodzice i Ty to specjaliści od zagospodarowania agrarnego, ze wspierasz lokalne biznesy podróżująca do najciekawszych zakątków w Polsce! Bądź dumny z tego co robisz a wtedy będzie to brzmiało jak coś wspaniałego, to oni wtedy pomyślą sobie ze są nijacy bo robią rzeczy zwykle i przeciętne!