Wpis z mikrobloga

Teraz na mnie #!$%@?, a ja zapytam was, czemu nie reagowaliście zanim mietek usunął konto? Bo było fajnie nie? A teraz nagle wielcy obrońcy się znaleźli. Content był wrzucany w standardzie wpisów mietka, kręcił z tego bekę, ja też z tego kręciłem bekę. Nie obrażałem go, nie wyzywałem, nie szukałem po internecie orlenu na którym się tankuje. Jakiś inny typ to zrobił przecież. Wystarczyło mi powiedzieć, a nie teraz bohaterów zgrywacie. Będzie potrzeba, to stąd #!$%@?ę.

#przegryw
  • 11
@michau507: A na co mieliśmy reagować i w jaki sposób? Jedyną poprawną reakcją na ewidentny trolling jest zwyczajne ignorowanie takich wpisów i przechodzenie obok nich obojętnie, karmą trolla są plusy oraz ludzie wchodzący z nim w interakcję i podłapujący jego kontent. Po aferze z Bordo nadal zero wniosków, gdyby ten Mietek nie dał się tak szybko wystalkować to za tydzień by strima robił z Golfa a gawiedź by mu pieniądze przelewała
@michau507 gość sam jest sobie winny, tylko i wyłącznie. Wystarczyło myśleć, ale widocznie to nie na jego #!$%@?ą głowę. Btw nikt go nie zaszczuł, co za #!$%@? #!$%@?. Wy chyba zapomnieliście co to znaczy zaszczuć kogoś