Wpis z mikrobloga

[Bild] Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego:
"Dla Roberta Lewandowskiego Bayern Monachium to już historia."

"Lewandowski chce odejść tego lata, ani jemu, ani mnie nie zależy na pieniądzach. Prawda jest taka, że od kilku miesięcy nie czuł się szanowany przez zarząd. Bayern stracił Roberta nie tylko jako piłkarza, ale także jako człowieka."

"Umowa do 2023 roku? Oczywiście mogą zatrzymać Roberta Lewandowskiego na kolejny rok, bo ma on ważny kontrakt, ale nie polecam tego robić."

"Robert Lewandowski to inteligentny człowiek i wiedział co się wokół niego działo i co planuje Bayern. Wiedział, że chcą go zastąpić Haalandem, nawet ojciec Erlinga mu to potwierdził. W futbolu nie ma tajemnic."

"Przyjechałem rok temu do Monachium na spotkanie z zarządem i powiedziałem im: "Co sądzicie o przedłużeniu kontraktu z Robertem?" Ich odpowiedź to cisza. Ani tak, ani żadnego może. Powiedziałem wtedy: "Jeśli tak ma być to sprzedajemy go w przyszłym roku."

"Bayern nie przedstawił oferty, a Robert chce odejść z Bayernu po 8 latach podczas których dał temu klubowi wszystko. Teraz, w wieku prawie 34 lat, ma szansę spełnić swoje życiowe marzenie i trafić do klubu, o którym zawsze marzył. Dlaczego klub odmawia?."
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #bayernmonachium #lewandowski
Farezowsky - [Bild] Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego:
"Dla Roberta Lewandow...

źródło: comment_1653249648oAjZehDXRlaqvmQmfiVBdy.jpg

Pobierz
  • 15
@utede: No właśnie, że nie skorzysta. Sam zahavi powiedział, że lewy ma jeszcze rok kontraktu i jeśli bayern będzie chciał go zostawić, to lewy będzie musiał jeszcze rok grać
@vardum: Bo nie chcą pewnie ucierpieć wizerunkowo i czekać na wyrok w sprawie wyliczeń odszkodowania i naciskają na Bayern by go sprzedali klasycznie. Co nie znaczy że jak klub będzie się upierał to ostatecznie nie skorzystają z tego prawa... zależy jak bardzo chcą ugrać zmianę klubu już teraz.
@adzioq: Bo jest mało popularne (jest parę obostrzeń by je użyć) plus mało która strona chce się sądzić- jeśli zawodnik jasno mówi że chce odejść to klubowi powinno zależeć by go sprzedać za jakąkolwiek kase niż puścić za rok za free