Wpis z mikrobloga

Panie Morawiecki, uprzejmie informuję, że za pieniądze NRC (Norwegian Refugee Council) powstał i jest utrzymywany m.in. punkt recepycjny dla uchodźców z Ukrainy przy Dworcu Wschodnim w Warszawie (dokłada się miasto). Pański rząd nie dał na to ani grosza, chwali się zaś, jak to świetnie pomaga uchodźcom.

Jest za to mistrzem nie tylko w bezczelnym łganiu i wyłudzaniu pieniędzy, ale i w stwarzaniu problemów uchodźcom. Na przykład od trzech miesięcy Straż Graniczna nie umie wydawać uchodźcom zaświadczeń o przekroczeniu granicy. Stemple mają tylko posiadacze paszportów, inni nic nie dostają, a ich jest większość.

#bekazpisu #norwegia #uchodzcy #ukraina
  • 87
@haabero: Nie wiem, nie przeczytałem postu, zobaczyłem ten nick i zadziałał instynkt samozachowawczy, żeby nie czytać i nie wdawać się w dyskusję xD. Taka reakcja obronna przed tą osobą.

pozdrawiam, miłej nocki
@jajajaja2: Dziękuje bardzo. Nie ma co się foszyć i zbytnio ekscytować tym moim wybrykiem. Po prostu tak wrzuciłem byle co, bo zobaczyłem "ten nick". Czyli jednej z osób, która wali swoją jedyną słuszną rację na wykopie, bez możliwości dyskusji , jak by była na etacie, w jakieś sekcji propagandowej ¯\_(ツ)_/¯/(nie jest to ocena tego postu, ale ogólna).

bez odbioru szkoda czasu, a i tak pewnie autorka usunie moje posty
pozdrawiam, mimo
bez możliwości dyskusji ,


@haosek: Chętnie dyskutuję, jeśli interlokutor:
a) stawia jakąś tezę podlegającą dyskusji,
b) używa argumentów opartych na faktach,
c) odznacza się minimalną kulturą dyskusji.

Uważasz, że spełniłeś bodaj jeden z tych wymogów?

pewnie autorka usunie moje post


@haosek: Sam usuń, skoro masz (słuszne) wrażenie, że zrobiłeś z siebie głupca. Albo poproś moderację. Mnie do tego nie mieszaj.
. Czyli jednej z osób, która wali swoją jedyną słuszną rację na wykopie, bez możliwości dyskusji , jak by była na etacie, w jakieś sekcji propagandowej


@haosek:

xD

normalni ludie wskazują że Pinokio jak zwykłe kłamie i kradnie

pisowskie drony robią REEEEEEEE
powstał i jest utrzymywany m.in. punkt recepycjny dla uchodźców


@Andreth: Nie mam zamiaru bronić Morawieckiego za jego debilne teksty, ale.. to co napisałaś jest równie debilne. Ktoś postawił kiosk ruchu (nawet nie wyłącznie ze swoich funduszy) przez który przyjęto z ~30tys uchodźców, i to ma być co? Kontr-waga dla ~3,5mln uchodźców w Polsce? Co to w ogóle jest jakiś "między innymi" kiosk ruchu? Prawie nic.