Wpis z mikrobloga

Mam ochotę dzisiaj obejrzeć sobie jakiś straszny film.
Problem w tym, że absolutnie nie toleruję typowego horroru.
Chcę czuć lęk, a nie być przestraszonym, jeśli to ma sens. Nie lubię jumpscareów, z wyjątkiem tego jednego w pierwszym Alien, a uwielbiam ciężki klimat, mrok i niepewność. Nie szukam też gore i obrzydzenia, chociaż The Thing nie da się nie lubić.
Najbliżej z tego co znam, a na co mam dziś ochotę, jest dziełom M. Night Shyamalana - Kręgi oraz pierwsza połowa Osady, którą uwielbiam niesamowicie.

Rzućcie swoje pomysły.
#film #netflix #przegryw
  • 39
@Paranoija: teraz za darmo jest trial Amazona, masz wysyłkę za darmo i ich odpowiednik Netflixa przez miesiąc, a potem chyba 49 za cały rok, co się opłaca(albo i nie, ale jest miesiąc trialu), zobacz co tam mają, sam nie sprawdzałem, ale chyba przewinęła mi się Wiedźma(The Witch) z 2015, taki klimat napięcia, niestety/stety używają prawdziwego jezyka z 1600lat, więc ten angielski potrzebuje napisów, mi nie przeszkadzało, bardzo dodaje do klimatu. Zbieram
Pobierz RabarbarDwurolexowy - @Paranoija: teraz za darmo jest trial Amazona, masz wysyłkę za ...
źródło: comment_1653262780pI7JQmwyYpGI75Dgc00mEm.jpg
więc Prime nie potrzebuję


@Paranoija: nie wiem co to znaczy klient all in one:), ale zauważyłem że na Amazonie jest taka sobie jakość jak się ogląda przez stronę w przeglądarce(pewnie przez apkę lepiej), a ten film zasługuje na minimum dobre full HD(lepiej 4k) z dobrym dźwiękiem, więc miałem polecić pirata/lepsze źródło(apkę).
Northmana jeszcze nie widziałem(dobry?), ale Lighthouse wymiata, te same zasady, nie oglądać z gadułą i dobra jakość(dźwięk, obraz), nienawidzę oglądać