Wpis z mikrobloga

Mam pyt. do ludzi, którzy w okolicy mają sklep Dino, czy u was też to wygląda jak wczesna Biedronka? Chodzi mi o tandetną stylistykę, lekki syf, bieda produkty i chaos w środku. Byłem tylko w jednym Dino na wyjeździe, a u mnie w okolicy nie ma i zastanawiam się czy to taki standard.

#dino
  • 9
@IIIlIII: dina wygląda jak wyglądac ma. Nie bez powodu celuja w małe miejscowości/wsie - daje to tam lekki powiew możliwosci wyboru ale tak naprawdę to jest przaśnie i wiejsko. Natomiast pewnie panią Gienię i Stefcię z lokalnych spożywczaków takie Dino dojeżdza mocno
@czuczer
@acan123
@Powiew_morskiej_bryzy
@igik1234

Wiadomo, że lepsze takie Dino niż smierdzacy dawny GS ale jednak już trochę tych sklepów mają i powinni pomyśleć nad wizerunkiem, to raczej nie jest duży koszt dla sieci a można by już rywalizować z Biedra czy Lidlem, obecnie imo są półkę niżej i ratuje ich tylko nieobecność konkurencji.
@IIIlIII ale oni nie chcą rywalizować z biedra i lidlem. Oni świadomie wchodzą tam gdzie Lidl i biedra nie ze względu na zbyt mały potencjał nabywczy. Taki model, który jak widać wypalił w 100%
@czuczer wiem, że nie chcą ale patrząc na ilość sklepów to lada chwilę będą musieli ( ͡º ͜ʖ͡º) I stąd moje wcześniejsze pytanie bo jakby naprzeciwko siebie postawić Dino i Biedre to po moim doświadczeniu na pewno bym chodził do tej drugiej. A decydują czynniki, które moim zdaniem nie wymagają jakichś dużych inwestycji bo przykładowo ktoś już robi grafikę do gazetek i mógłby zrobić ją w stylu
@IIIlIII: w sumie tak, ale u mnie dino było wcześnie bo tak z 12 lat temu powstało więc słabo zmodernizowane, nic tam nie robią, ale nowsze dinusie w okolicy są podobne do lidla bardziej niż do biedry