Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #sympatia #randki #chwalesie
Jakiś czas temu zakończyłem trudną sprawę rozwodową ze swoją 10 letnią pomyłką. Po rozpoznaniu, założyłem konto na sympatii, tindera i badoo zostawiłem na za jakiś czas. Ja 38 lvl, dwójka dzieci, mocne 2/10, ale 190 wzrostu, nie liczyłem na nic konkretnego, właściwe nie wiedziałem na co mogę liczyć.
Na sympatii jedno zdjęcie połowy twarzy, spróbowałem zagadać do kilku dziewczyn, zauważyłem, że nie ma szans na rozmowę przy ogólnych tekstach, więc czytałem ich profile i starałem się personalizować zaczepki. Skupiłem się na dwóch dziewczynach, pamiętałem o czym pisały, co lubią, robią itd. Umówiłem się z dwiema dzień po dniu, ale do spotkania z drugą już nie doszło, bo z pierwszą tak zagrało, że aż ciężko w to uwierzyć. Ona, 34 lvl, zadbana, śliczna (ale nie tylko według mnie), niezależna Godziny rozmów, spacerów, wszystkiego... Strzał jeden na miliard.
Gratulujcie mi. Pozdrawiam szukających
  • 44
gratulacje :)

Swoją drogą gdyby to napisała samotna matka to by ją wyzwali od p0lek, a chłopa żałowali, że jeździła na karuzeli #!$%@?ów i on teraz został bankomatem do łożenia na jej dzieci.


@WielkiNos: chłop se znalazł betamyszkomat do utrzymywania i wychowania swoich dzieci śmiechu warte ehhh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mateusz_G: Ty no, podrywanie dziewczyn 30+ to jest podryw w trybie very easy. Dość powiedzieć, że dla wielu śliczna + 34 lvl to wykluczające się określenia. Wiem o tym, że to Twoja kategoria wiekowa, ale nie ma się czym chwalić. Byłoby czym, gdybyś wyrwał laskę 25-, tam jest najtrudniej.

@podrywacz1: A tam #!$%@?...
@koronawirus wcześniej było toksycznie od początku, ale każdy myślał że jakoś to będzie i tak od krzywej akcji, do krzywej akcji, w przerwach wzgledny spokój, w sumie to powinno się zakończyć zanim się zaczęło
@Pilaf no właśnie nie, było toksycznie, każdy się łudził, po tym co teraz zobaczyłem, nie ważne ile to będzie trwało, wiem że poza dziećmi, zmarnowałem czas spędzony z byłą
@xdrcftvgy pisałem już wyżej, poprzedni związek od początku był toksyczny, może i miłość, ale brak narzędzi do pokonywania jakichkolwiek trudności, każdy się łudził, że jakoś to będzie, że poprawi się komunikacja i tak to trwało, aż jebło na grubo
@Mateusz_G: Niemozliwe ze znalazles tam coś "ślicznego" i to będąc 2/10. Na pewno jest ponziej przeciętnej ale tobie sie podoba...wzrostem tego nie rpzeszkoczysz. Wiem bo sam mam 186, a nie uzwazam sie za 2/10, tylko 6/10, a i tak ciężko o coś ślicznego i normalnego. Na dodatek na sympatii siedzi sama patola
@essos szczupła, cycki DD/E, buźka jak anioł, 178 wzrostu, mega zadbana, blond włosy. Powiedziała, że na początku spodobała jej się moja gadka, nie wygląd, później po prostu zacząłem jej się podobać, inna przestała się odzywać po tym jak jej wysłałem zdjęcie¯_(ツ)_/¯. A ta jest naprawdę zajebiscie ładna