Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej,

  Robimy #rozdajo legalnie dostępnej, alternatywy dla medycznej marihuany! Tak, dobrze czytacie - produkty Green Out® są polecane przez coraz większą ilość klinik konopnych w Polsce, jako alternatywa w stosowaniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę, sok dla gimbusów. Otóż nie tym razem.

  Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

  Produkty Green Out®, wzbogacone są dodatkowo profilami terpenowymi, tożsamymi z profilami ich rekreacyjnych, holenderskich i amerykańskich odmian, takimi jak Amnesia Haze, Lemon Haze, Critical czy Sour Diesel.

  Z okazji ładnej pogody również robimy rozdajo, w którym 10 osób wygrywa darmowy Green Out Fresh Bomb Strong! Wystarczy zostawić plus przy wpisie. Wyniki dziś o polnocy.

  Dodatkowo, dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia - kod promocyjny -22% na cały asortyment!

  KOD RABATOWY: 22OFF

  w sklepie https://dutchtherapy.pl

  Jeśli chcesz być wołany do kolejnego rozdajo lub promocji w przyszłości zaobserwuj profil.

  #greenout #wykopjointclub
  pokaż całość

  odpowiedzi (109)

 • avatar

  Dobra mirki, inżynier obroniony, można się brać za czytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od czego zaczynać?

  #chwalesie #fantasy #fantastyka #ksiazki #czytajzwykopem

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) reszta w kom

  odpowiedzi (76)