Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #budowadomu #budujzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow
Budowa domu z kobietą to jest jakiś #!$%@? kabaret.
Nic mnie w życiu tak nie wykończyło psychicznie jak budowa domu z żoną.

Kilkadziesiąt straconych dni na szukaniu #!$%@? wie czego.
Najlepsze, że gdy już myślisz, że masz ustaloną koncepcje np. na oświetlenie, wszystko dodane do koszyka to słyszysz tekst
No wiesz co jednak do salonu i kuchni chce inne światło - ale jeszcze nie wiem jakie.\

#!$%@?, klamki do drzwi - mogłoby się wydawać proste, godzina wyboru.
Nie taki #!$%@? 3 dni oglądania na internecie w sklepach i ona dalej nie wie.

Najlepsze też jest to.
Ale kochanie wiesz, że mamy ograniczony budżet nie szalejmy tak może co?

Taki #!$%@?, lampa do salonu 1200 zł
- Ale będziemy ją mieć do końca życia.
Panele na dół 160 zł za metr
Byłem skłonny je wziąć, bo szukała paneli tydzien i już objechaliśmy z 30 sklepów i powiedziała, że te się jej mega podobają.
- Pojechaliśmy je wspólnie oglądnąć i zamówić.
-- No jednak mi się przestały podobać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628be48debb81e2750ba1693
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: to ja jeszcze dodam niemalże magiczną zdolność do wybierania jako tych wymarzonych i wręcz jedynych akceptowalnych, akurat tych produktów, które właśnie wychodzą z oferty i w zasadzie są już niedostępne. A jeśli nawet są dostępne i na stanie, to na 100% braknie w trakcie roboty i gdy pojedziesz do sklepu dokupić, to wtedy się okaże, że no sorry, to była końcówka dostawy z zeszłego sezonu, więcej nie ma i nie
@AnonimoweMirkoWyznania: O kurcze, to szczerze współczuję. My mieliśmy babkę co robiła projekt i po zatwierdzeniu projektu przesyłała przykladowo kilka bardzo podobnych paneli do wyboru i musieliśmy zdecydować się na jedne. Można było oczywiście jeździć i szukac innych ale jak wiedzieliśmy, że ktoś poszukał za nas to będzie git. Nie wyobrażam sobie szukać od zera wszystkiego. Powodzenia!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety nienawidzą dokonywać decyzji. Najlepiej dawać bardzo zawężony wybór (od 2 do 5) produktów i mówić, że ma się zdecydować wyłącznie na nie skoro już chce wybierać.
Za duży wybór to problem, a nie zaleta sklepu.

Tak samo jest z pytaniem o wybór sukienki, filmu czy restauracji. Zawsze robię wybór pt. "To albo to, a jak oba ci się nie podobają, a nie masz konkretnej innej propozycji to ja biorę
@AnonimoweMirkoWyznania: bo kobieta, w czasie budowy domu, może co najwyżej wybierać kolor/wzór. To mężczyzna powinien decydować o sprawach technicznych i wybierać ostateczne rozwiązania/produkty.

@Flypho: pewnie winylowe. Po ostatnich podwyżkach takie są ceny niestety. Nie każdy chce mieć parkiet, który też ma swoje wady. Druga sprawa, że te 160zł to wcale nie jest drogo w porównaniu do płytek, które to dużo osób układa w salonach. Metr kwadratowy płytek (ładnych i w
@RobbinnPll92: Baby na grupach o budowie domu to rak.
Mój brat się buduje więc jestem na takiej grupie bo albo pytam za niego albo coś mu podpowiem.

Uwielbiam posty bab:
Grupa o jakiś poradach ale baba musi się pochwalić, że właśnie odebrała swój dom i milion zdjęć.

Ktoś piszę posta: wrzuci ktoś zdjęcia małych łazienek w kolorach szarości bo chce się zainspirować.
Baba wrzuca 40m łazienkę całą biało złotą ( ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: W takich momentach, jak czytam takie historie to jeszcze bardziej kocham moją żonę. Wybory czegokolwiek to krótka piłka. Albo się podoba, albo nie. Jak znajdziemy w necie i na żywo też jest ok to bierzemy. Jak mamy inne wizje czegoś to idziemy na kompromis że ja coś wybieram pod siebie a ona coś innego. Poza tym przy bardzo wielu rzeczach mam wolną rękę i pokazuje tylko do szybkiej akceptacji.
Ale
@kodecss: A myślałem że tylko na grupie mojego projektu są takie idiotki. Jakaś baba wrzuci zdjęcie wylanego chudziaka a w komentarzach "brawo", "pięknie", "super", dziesiątki kretyńskich animowanych gifów. Normalnie #!$%@? przedszkole. Chłopów właściwie nie ma, a jak się pojawiają to żeby zapytać o coś konkretnego a baby #!$%@?ą debilne posty z mądrościami zaczerpniętymi od podobnych im idiotek. Wchodzę tam tylko po to żeby mi się żenadometr nie zastał.