Wpis z mikrobloga

Chryste panie, kąfederackie drony to jednak są wszystkie z tej samej sztancy tłoczone, lol.

Ktoś wrzucił wczoraj na wypok skrin z tłitera pani Boczek, "konserwatywnej obyczajowo, liberalnej gospodarczo" prezes rybnickiego okręgu Jednej Ros..., tego, KORWiN.

Jeżeli nie kojarzycie o co komą: pani Hanna podzieliła się ze światem informacją, że jeżeli macie cipkę i wyślecie chłopa po podpaski do sklepu, to czeka was piekło. Czy coś.

Heheszki trwały jakieś pięć minut, no bo #!$%@? mać - i zdawać się mogło że sprawa zakończona.

NIC BARDZIEJ MYLNEGO, jak to mawiał taki jeden jutuber kosplejujący oficera Gestapo.

Wchodzę se na Tłitera, z rana - i Tłiter, w swojej mądrości, postanowił pokazać mi wpis pani Boczek. Nowy wpis. Zaintrygowało mnie to, no i odkryłem to co we wstępie - kąfederackie drony to jest jeden organizm. Te same sztuczki, dokładnie te same, od samiuśkich dołów partyjnych, po samiuśki Krem... Tatry, ekhm.

Otóż, w dość krótkiej przestrzeni czasu między oryginalnym tłitem a teraz, pani Boczek:

1. Stwierdziła że nie ma zamiaru wstydzić się swoich słów i luj w pupę hejterom.
2. Stwierdziła że to wszystko był przecież żart, którego głupie lewactwo nie zrozumiało.
3. Stwierdziła że to jednak nie był żart tylko przemyślenia zainspirowane pewnym wydarzeniem z niezwykle ciekawego, boczkowego życia.
4. Dodała lekko zmienioną wersję oryginalnego komentarza o podpaskach, która nie brzmi aż tak idiotycznie jak poprzednia - w celu nieznanym, ale raczej wszyscy się domyślamy po co to zrobiła, lol.
5. W pewnym momencie nie wytrzymała już chyba presji i pojawił się klasyczny, pasywno-agresywny komentarz z gatunku "a #!$%@? się ode mnie" - ale pamiętajmy, to wszystko było dla żartu/na serio/dla żartu, ale na serio/na serio, ale dla żartu.
6. Zaatakowała karolaka, który to rozreklamował oryginalny komentarz pani Boczek - i atak ten skończył się konkretnym niepowodzeniem, biorąc pod uwagę popularność jej komentarza i popularność odpowiedzi karolaka.
7. To już musiało przelać czarę boczku, bo zaatakowała karolaka po raz drugi, zupełnym przypadkiem skrinami jego wypowiedzi... z wypoku xd

Konserwatywna obyczajowo, liberalna gospodarczo prezes rybnickiego okręgu partii KORWiN, proszę państwa.

Ja.


#konfederacja #polityka #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow
  • 2