Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka, szybkie pytanka
1.) Czy linkledin faktycznie komukolwiek po za branżą IT- w trakcie studiów pomaga znaleźć pracę ?
2.) Rynek pracy niby pracownika- 1 do 10 odpowiadanie na aplikacje
3.) Czy tylko szukanie bogatej laski załatwia sprawę :)

#pytaniedoeksperta #praca #studia #linkedin #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628ca271ccb4ea0d78179e04
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: kwestia wstrzelenia się w moment, ja raz miałem sytuacje, że wysłałem tylko 1 CV, do firmy bez żadnej znajomości, do branży, w której wcześniej nie pracowałem i można powiedzieć, ze ciągle jestem w tej branży...a innym razem byłem na kilku rozmowach i każda kończyła się odmową....chcesz mieć odpowiedź na wysłane CV to wysyłaj tam gdzie realnie masz szanse, tam gdzie chciałbyś realnie pracować, przed wysłanie dostosuj CV pod dane ogłoszenie,
OP: Branże dot. pracy nie fizycznej do korpo/biurowej z angielskim B1- CV poprawione niby przez rekrutera z dużym stażem. Wrocław duża metropolia olx, pracuj.pl 40-50 aplikacji wysłane dosłownie gówno. Linkledin jakieś próby/pisanie do ludzi z działów HR z firm też 0 reakcji. Teraz tak nie ogarniam czy jest tak gówniana sytuacja na rynku pracy czy tylko przyjmują julki, a faceci tylko na fizoli bądź do IT.
---

Ten komentarz został dodany