Wpis z mikrobloga

@viciu03: Tylko 50 zł. Ja jeździłem kilka lat temu do Katowic i płaciłem najpierw 60 zł, a pod koniec ponad 100 zł. Teraz pewno z 200 zł. kosztuje chociaż ostatnio jak patrzyłem to nie było pociąg, bo jakiś remont. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: no ale te kilka biletow superpromo niby jest. To raczej 30 dni wcześniej jeszcze się skorzysta. No chyba że obetną ilość tych promocyjnych biletów xD
@Pociongowy: generalnie w tlk niezależnie od trasy i odległości cena jest taka sama, ale tutaj trasa to Włoszczowa Północ -----> Warszawa Zachodnia
A zatrzymałem się na tej cenie około rok temu kiedy z Kielc do Poznania z jedną przesiadką zapłaciłem w dwie strony mniej niż 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@potrzebie: @Andczej: @u8t3io3p: fakt, pomyłka z mojej strony, jednak się różni w zależności od odległości. Wcześniej miałem wrażenie, że niezależnie od tego czy jechałem do Warszawy, Poznania czy Krakowa płaciłem koło 28-29 zł. Co nie zmienia faktu, że nie trzeba jak typowy wykopek wyśmiać, tylko grzecznie poprawić nie pozostawiając zbędnych komentarzy, psując jednocześnie opinię o wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)