Wpis z mikrobloga

Może i Kolonko ostatnio odpłynął, ale koleś potrafi mieć RiGCz. Polecam poczytać z nim wywiad: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mariusz-max-kolonko-jakis-gowniarz-mowi-mi-jak-mam-zyc/d2m5g

Jak to jest, że ludzie mieszkający dłużej w USA zazwyczaj mają zdrowszy mindset niż wielu Europejczyków, a na pewno Polaków?

Jadę do Polski i oglądam cięgiem wszystkie dzienniki telewizyjne w kraju. Jest albo sama polityka, albo totalne pierdoły. W newsowych stand-upach jakiś gówniarz z mikrofonem w ręku i miną wszechwiedzącego wieszcza mówi mi, jak mam żyć


#maxkolonko #kolonko
Tino - Może i Kolonko ostatnio odpłynął, ale koleś potrafi mieć RiGCz. Polecam poczyt...

źródło: comment_16534058773KjIQY9W5rksHsjcjHx8jh.jpg

Pobierz
  • 6
@Tino: dopki sie nie odkleil to wiadomo. a jak to jest ze masz inny mindset? wiadomo jak, pokolenia udupionej mentalnosci, martyrologia cierpienitkow (ale moralnych zwyciezcow xd), ostatnio wymyslilem na to okreslenie - "wyruchani o swicie" - i sprawdza sie idealnie, np wyslalismy na ukraine bodajze 1/4 swoich czolgow a dostalismy caly #!$%@?, etc etc
Amerykanie mają jeden z gorszych "mindsetow" na całym świecie a ich styl życia ciągnie naszą planetę w dół xD


@xczar0: by translator, ale nie mam czasu, bo idę podlać ogródek o późnej porze ;)

ваше правительство вас обманывает, вы посмешище всего мира, вы живете в нищете, потому что нормальные люди в России сейчас борются за выживание, когда на этом плохом западе мы только смотрим, как убивают русских солдат, как они насилуют