Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
315 427 + 203 = 315 630

Drugie #200km w tym roku, pierwsze było jeszcze w lutym xD. Jakoś nie było weny na takie jazdy.
Zauważyłem niebezpieczną tendencję. Jeśli przejedziesz 200km to później te zwykłe setki są takie jakieś krótkie. Po mojej pierwszej 300, 2 tygodnie temu, dzisiaj poczułem, że te 200 staje się jakieś krótkie... Trochę to przerażające xD
Przejażdżka mega, no może poza pierwszą połową trasy gdzie wiatr wiał centralnie w mordę albo dla większej rozrywki zdarzały się podmuchy bocznego dla ocucenia pedalarza z zamyślenia. Nieźle bujało rowerem. Ale za to powrót mniej więcej od Jarosławia był w pytę, 30km/h na lajcie, ostatnie 18km do domu to już w ogóle 35-40km/h po paru zmarszczkach. Coś pięknego i prawie bez wysiłku, jeszcze gdyby nie te czerwone światła na remontowanych odcinkach... I elapsed time szlak trafił :( No właśnie, #!$%@?łem się chyba na większość remontów w rejonie xDD Że trasa 835 do granicy województwa lubelskiego w remontach to wiedziałem ale to już jest na ukończeniu. Ale, że odcinek Przeworsk -> Kańczuga rozkopany to dowiedziałem się dzisiaj () Nie polecam mimo możliwości jechania świeżym asfaltem tylko dla pedalarza bo było zagrodzone dla blachosmrodów xD. Później za Kańczugą następne jakieś remonty... Masakra. No ale za niedługo będzie się jechało jak po dywanie więc spox.
Nie wiem jak wy to odbieracie ale wykoszone pobocza i kwitnące maki śmierdzą mi już latem... Nie żebym nie lubił lata ale jakoś tak dziwnie, jeszcze miesiąc wiosny, która długo długo była chłodna, a tu jakieś 2 tygodnie ciepła i już klimat mocno letni. I znowu wożenie cysterny wody za sobą :D
Jazda nie stricte po kwadraty, a zgarnąć parę ominiętych kiedyś gmin (dzisiaj +5) ale można dodać we wpisie:
Total tiles: 2173 (+44) ehh prawie xD
Max cluster: 1060 (-)
Max square: 30x30 (-)
Fajne te zmarszczki w #podkarpackie w czerwcu trzeba się wybrać tam trochę głębiej.

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz pawlos10rs - 315 427 + 203 = 315 630

Drugie #200km w tym roku, pierwsze było jeszc...
źródło: comment_1653420989J7YgKPdikuujoupSUB730N.jpg
  • 5