Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema. Nadszedł ten dzień. 26 lat 189 wzrostu, 61 kg wagi. Zdałem sobie sprawę z tego, że tak nie może być. Ciuchy mojego rozmiaru na mnie wiszą. Wstyd łazić bez bluzy, takie mam rączki. Coś dziś poczytałem i kilka stron dało mi sprzeczne wskazówki. Napisze ktoś jakąś poradę, może strona, czy może skorzystać z pomocy dietetyka/trenera? (Jeżeli chodzi o dietę problemem może być mój apetyt. Nic nie jem)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628d439c5b7f91b6f62743b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania sam sobie odpowiedziałeś w czym jest problem. Najpierw musisz zacząć jeść aby zbudować masę. Następnie dodaj sobie treningi. W Twoim przypadku nie radzę korzystać z wszelkich aplikacji, tylko udaj się do specjalisty, który wszystko zrobi konkretnie pod Ciebie. Powinien także zlecić Tobie badania aby stwierdzić czego Twojemu organizmowi brakuje.
OP: Tak jak wspomniałem, problemem z "żarciem" jest taki, że nie mam apetytu (raz zjadłem tylko dużą paczkę czeetosów w 2 dni) nawet jak jestem fest glodny wydaje mi się, że zjem wszystko to troszkę zjem i nie daję rady, a przecież nie będę jadł do porzygu. A i z ćwiczeniami też nie wiem, bo nic mi się nie chcę xd nawet ukldanie do snu m nie meczy cud że pracje.
@Vateusz23: Samo to ze OP zacznie więcej jeść nic nie da, bo może miec coś z jelitami. Najpierw powinien sie przebadac sam mam to samo co OP tyle ze 180 i 63 kg a powinienem normalnie ważyc z 80 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli chcesz sprobowac samemu bez placenia na dietetyka to sciagnij apke fitatu i ustaw cel swoj i bedziesz mial kalorie jakie potrzebujesz. Zacznij je tam wpisywac(10min roboty dziennie) i zobaczysz sam co trzeba dodac by przytyc:)
O kurde, mam ten sam wzrost i kiedyś miałem 67kg…pamietam jak byłem suchoklatensem :) mogłem żreć wszystko w dowolnych ilościach. Teraz mam 92, wkoncu wyglądam jak chłop :) polecam dietetyka plus ćwiczenia, które pomagają zwiększyć zapotrzebowanie organizmu na budulec. Powodzenia