Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioslarz-umyslow: już widzę jak starsza osoba się zabezpiecza jak rasowy inwestor, w umowie z jakimś randomem, a potem się targa po sądach. Jeśli koleś proponuje "bez udziału banku", to znaczy że żaden bank nie chce z nim rozmawiać.

@Walkiria123: to nie jest prawda co piszesz. Byc moze wynika to z malego doswiadczenia zyciowego i kilku przykrych wypadkow ktore naglasniaja media. Tak bezpieczenstwo da ci tylko bank i rzad, lepiej nie
@Klahupo6622: @menda_pospolita: śmiejecie się ale sam dostałem taką propozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°) wynajmowałem mieszkanie i dostałem propozycję, że facet odkupi ode mnie mieszkanie i będzie płacił po 1000zł/msc xd odstępnego brałem 700stow ze względu na lokalizację. Spytałem się jaki jest dla mnie zysk, skoro nie będę miał mieszkania, a w sumie dostaje teraz 300zł mniej i mieszkanie jest moje. To zaczął się gubić i mówić,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klahupo6622: tak, bo tego typu inwestycje robi sie z ludzmi z biku. Widzialem wiele podobnych pozabankowych transakcji zakonczonych sukcesem ale rozumiem ze w swiecie gdzie ludzie sobie za grosz nie ufaja i kazdy kazdego chce wykiwac sa one nie do pomyslelenia. Zabezpieczysz sebiksami tak samo jak bank zabezpiecza sebiksami. Czy ty myslisz ze bank to jakas magiczna instytucja?