Wpis z mikrobloga

Hej, szukam sposobu aby móc oglądać HBO Max na moim TV który niestety nie posiada aplikacji HBO.

W co najlepiej się wyposażyć niskim kosztem (bez wymiany telewizora)?
Jakiś chromecast zda egzamin? Bo chciałbym jednak aby to nie było zwykłe streamowanie ekranu telefonu na TV.

#telewizory #hbomax #hbogo #chromecast #elektronika
  • 18
@ruum: kupiłem ostatnio chromecasta i generalnie kwestia podłączenia do sieci jest słabo rozwiązana. Brak portu ethernet, a chromecast się w całości chowa za telewizorem, który wspaniale ekranuje WiFi. Na telefonie przed telewizorem na 2,4 GHz mam download 60 mbps. Na chromecascie do 20 mbps i są wahania. Z 5 GHz w ogóle mi się nie łączy. Więc przydałoby się postawić AP zaraz koło telewizora, albo kupić przedłużkę kabla HDMI żeby chromecast
@Hmura: Powiem Ci, że ludzie mają spory problem z oglądaniem przez różne urządzenia hbogo....
Ja mam minix'a i aplikacja działa ale dźwięku nie ma i multum ludzi ma podobny problem.
Sporo osób z forum minixa też ma to samo....
@beerman: raspberry teraz jest w takich cenach, że sobie kupisz 2 chromecasty w tej cenie i będziesz miał o wiele lepsze urządzenia do konsumpcji multimediów niż raspberry i przy okazji nie będziesz ograniczony do niskich rozdzielczości...