Wpis z mikrobloga

Siemano,
Przybywam do Was z moim kanałem youtube, jeżeli interesujecie się Crossami w szczególności tańszą alternatywą od ktm, husek itp. To zapraszam, jeździmy na tanich chińczykach i pokazuję, jak to wygląda od środka, dopiero co zaczynamy wiec przydała, by się jakaś konstruktywna krytyka, czy nawet jakieś #!$%@? jak jest nie tak. Oczywiście zachęcam do dania suba bo to jest motywacja!


#dirtbike #enduro #cross #youtube #youtub #promowanie #polska #motoryzacja #motocykle #lwg #mtb #typowymirek #projectcrossenduro
rado-s1aw - Siemano,
Przybywam do Was z moim kanałem youtube, jeżeli interesujecie s...
  • 5
@rado-s1aw: Paaaanie to jest z gównomateriału. Jakieś tam awarie silnika to #!$%@? bo do tego części tanie, mozna mieś dwa takie motorki, jeden jeździ a drugi w serwisie. Bardziej bym się bał, że się to na hopce połamie i wówczas lipa.
@krokof: Będzie film z toru na hopkach się nie połamał jeszcze a dosyć intesywnie jest wykorzystywany :) Jedyna wada to mało koni bo tu masz z 18 kuca. nie tak jak deklaruja 26 wiec cos za cos :) A tu pare lotów i moja wywrota motor cały
rado-s1aw - @krokof: Będzie film z toru na hopkach się nie połamał jeszcze a dosyć in...