Wpis z mikrobloga

zeznanie Amber Heard, że uderzyła Johnny'ego Deppa, nie wpłynie negatywnie na jej sprawę- ocenia prawnik

„Przyznanie się Amber Heard, że uderzyła Johnny'ego Deppa, wcale nie szkodzi jej sprawie” – powiedział David Glass, prawnik.
„Wytłumaczyła w bardzo emocjonalny sposób, że czuła, że działa w samoobronie i że reaguje na wszystko, co Johnny jej robi”.

Dodał, że podczas gdy zeznania siostry Heard i wizażystki w zeszłym tygodniu potwierdziły zeznania Heard o nadużyciach, uważa on, że najbardziej krytyczne zeznania w zeszłym tygodniu pochodziły od własnego agenta Deppa, który zeznał, że aktor używa narkotyków i alkoholu, a także jego występy na set, już przyczyniły się do jego kariery.

Pobierz podomka - zeznanie Amber Heard, że uderzyła Johnny'ego Deppa, nie wpłynie negatywnie ...
źródło: comment_1653647119zqL2Z8lMes2Cgpzmo2JtRN.jpg
  • 11
@ThreeDog: Już ją pytałem o parę innych rzeczy ale mnie ignoruje. Nawet ją miałem przez chwilę na czarnej ale głęboko odetchnąłem i przyjąłem na klatę, że jednak tacy ludzie jak @podomka też mają prawo coś powiedzieć.