Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć mirki i mirabelki.
  Jestem Ewelina i mam 29 lat. Jestem tutaj od prawie 8 lat i mimo, że nie udzielam się zbytnio, to prawie codziennie przeglądam sobie wykop i śmieszkuję razem z wami.
  Rok temu przydarzyła mi się seria nieszczęśliwych wypadków, których konsekwencje trwają do dziś: odkleszczowe zapalnie opon mózgowych, gorączka zachodniego nilu, śpiączka, niedowład lewej części ciała, tracheotomia i brak mowy przez długie miesiące, plus szereg problemów neurologicznych typu padaczka.
  Wszystko to po ugryzieniu kleszcza.
  Trafiłam do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego w Olsztynie, gdzie dzięki wyczerpującej rehabilitacji uczę się na nowo chodzić, mówić, wykonywać najprostsze czynności.
  Taka rehabilitacja jest cholernie kosztowna, ale też bardzo mi pomaga i pozwala na powrót do zdrowia. Niestety zaczęły mi się kończyć wszystkie oszczędności i pieniądze zebrane podczas pierwszej zbiórki i wraz z moją rodziną próbujemy łapać się wszelkich desek ratunku.

  Bardzo mocno Was proszę o chociażby delikatne wsparcie, wiem, że w dzisiejszych czasach wszyscy zalewani jesteście zbiórkami na czyjeś zdrowie i ludzie już są tym zmęczeni, ale może udałoby się komuś z Was odmówić jednej kawy czy piwka i pomóc spróbować jakieś randomowej różowej z Olsztyna wrócić do zdrowia.

  Tutaj link do mojej zbiórki, gdzie można zapoznać się dokładniej z historią która mi się przydarzyła: https://www.siepomaga.pl/ewelina-krajewska
  Wstawiam też moją autoryzacyjną fotkę, żebyście wiedzieli, że jestem tutaj z wami.

  Miłego dnia wykopki.

  #wykopefekt #siepomaga #kiciochpyta #rozowypasek #pokazmorde #prosbaopomoc #kleszcze #choroby #atencyjnyrozowypasek
  pokaż całość

  odpowiedzi (248)

 • avatar

  #policja #mandat #wroclaw #kiciochpyta

  Wczoraj mój wujek i jego kolega przytulili mandaty za alkohol+rower po 2,5k zł na głowę. Chciałbym wujkowi napisać wniosek o rozłożenie na raty, bo on nie ma szans zapłacić tego w ciągu 7 dni. Gdzie on ma skierować ten wniosek? Zdarzenie miało miejsce w powiecie wrocławskim.

  odpowiedzi (138)

 • avatar

  Od wczoraj kręci mi się po balkonie gołąb grzywacz, przylatuje co jakiś czas, depcze kwiatki i grucha. Ciekawe co kombinuje ;> Nie przepędzam go, bo w sumie chciałabym zostać gołębią mamką XD
  Wychodzę zaraz z domu, więc nie mogę teraz obserwować rozwoju sytuacji, ale trzymajcie kciuki żebym po powrocie zastała jajka (ʘ‿ʘ)

  #ptaki #golebie #ornitologia

  odpowiedzi (70)