Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem fanem placka po węgiersku. Zawsze jak jadam w restauracji to sprawdzam czy jest w menu. Jesli jest to biorę. Niestety coraz częściej spotykam się z tym, że zamiast placka ziemniaczanego, który jest podstawą tego wspaniałego dania, na talerzu mam jakiś omlet z dodatkiem ziemniaka. Raz miałem placek z jakiejś kaszy i zawsze składając reklamację słyszałem:
    -"my tak zawsze robimy bo mamy taki przepis"
    -"jeszcze nikt nie narzekał na ten placek"
    Czy zrobienie normalnego placka jest tak uciążliwe, że trzeba go podrabiać jakimś innym składem? Czy to nadal jest placek po węgiersku? Jak żyć?
    #kuchnia #pytanie #pytaniedoeksperta #restauracja #gotowanie #oszukujo
    pokaż całość

odpowiedzi (135)

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże.

#heheszki #pasta

odpowiedzi (36)

Demot od janusza biznesu który nie może znaleźć frajerów do dymania za bóg zapłać, czy od kogoś kto zapieprzał całe życie za grosze i nazywa to "szacunkiem do pracy i pieniądza"?
    #demoty #januszebiznesu #cringe

odpowiedzi (210)