Gorące dyskusje ostatnie 12h

zdarzyła wam się kiedyś taka creepy sytuacja, że wstaliście o 2 na szczocha i tak od niechcenia zajrzeliście przez judasza, a tam akurat ktoś stał pod waszymi drzwiami? xd

odpowiedzi (63)

W świecie #android jak w lesie. Nie, jak w chlewie obsranym gownem …

3 miesiące temu wpadłem na ZAJEBISTY pomysł wymiany #iphone 11 na #samsung a52s 5g. Telefon chwalony, dobre recenzje i dość tani. A przede wszystkim nowszy od ip11.

Boże chryste panie. Tego nie da sie używać. Nie wiem jak wy na tym androidzie żyjecie. Ten telefon przez trzy miejsce doprowadził mnie do szału tyle razy ze to sie w głowie nie mieści. iPhone 11 przy nim to demon wydajności.

Co z tego, ze telefon ma ekran sto miliardów herców skoro przewinięcie strony internetowej to O STARY SPOKOJNIE NIE ROZPĘDZAJ SIĘ TAK BO ZAWAŁU DOSTANĘ

co z tego ze ma nawet dobry aparat skoro przy próbie odpalenia go przy zablokowanym ekranie telefon dostaje ataku paniki, zawału oraz udaru. Dziękuje bardzo, ze odpaliłes swoje miliard megapikseli i zrobisz piękne zdjęcie nocne, niestety #smiesznypiesek juz dawno sobie poszedł

Zapomniałem wspomnieć o DOJRZAŁYM, powtarzam DOJRZAŁYM systemie operacyjnym android pisanym przez upośledzonych developerow za miskę ryżu, w którym nie działa kurwa nic. To bardzo fajne ze mogę sobie ustawić dziesięć tysięcy skinów i mam pływające ikony czatu skoro PROCESS SYSTEM IS NOT RESPONDING STARY NIE MOGĘ JEDNOCZEŚNIE INSTALOWAĆ AKTUALIZACJI I DZWONIĆ MAM TYLKO 6GB RAM

Po trzech miesiącach poszedłem grzecznie do sklepu i kupiłem ip12. Z tym szajsungiem nie wiem co zrobię ale na ten moment myśle o niszczarce w #pracbaza

Serio nie wiem jak ktoś kto szanuje swój czas może używać androida

#smartfon #telefony #zalesie #apple #ios
    pokaż całość

odpowiedzi (105)

Zdrajcy kraju i obywateli - to najdelikatniejsze słowa, jakie można powiedzieć o politykach pis i polakach (celowo z małej), którzy ich popierają

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy

odpowiedzi (21)