Gorące dyskusje ostatnie 12h

#madka ma jedną wadę
    Jest z #polska

Ale widać że już zasymilowana...

#p0lka #blackpill #zwiazki #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (49)

Naszla mnie rozkmina...
    Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo jebac fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
    Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
    I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
    pokaż całość

odpowiedzi (116)

Bawią mnie komentarze, że do rozwalenia polskiej monety i gospodarki doprowadziło kilka błędów pisu. XD Tych błędów były setki, na każdym szczeblu, w każdej branży i sprawie, i trwały one latami. Nie tak prosto moi drodzy aż tak rozwalić tak duży i startowo dobrze zorganizowany kraj, tu została zaaplikowana głupota, niekompetencja i fuszera w skali kosmicznej.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka pokaż całość

odpowiedzi (61)