Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #madka ma jedną wadę
  Jest z #polska

  Ale widać że już zasymilowana...

  #p0lka #blackpill #zwiazki #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Naszla mnie rozkmina...
  Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo jebac fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
  Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
  I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

  #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (116)

 • avatar

  Bawią mnie komentarze, że do rozwalenia polskiej monety i gospodarki doprowadziło kilka błędów pisu. XD Tych błędów były setki, na każdym szczeblu, w każdej branży i sprawie, i trwały one latami. Nie tak prosto moi drodzy aż tak rozwalić tak duży i startowo dobrze zorganizowany kraj, tu została zaaplikowana głupota, niekompetencja i fuszera w skali kosmicznej.

  #nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka pokaż całość

  odpowiedzi (61)