•  

#anonimowemirkowyznania
    Siema, ogólnie ostatnio miałem ciekawą i zastanawiam się czy zrobiłem dobrze.

TLDR: Pomiń wprowadzenie, przeskocz do konkretna sytuacja.

Wprowadzenie:

pokaż spoiler Normalnie jestem indywidualistą, do tego osobą wysoko logiczną, traktuje ludzi wokół siebie niepoważnie, bo widzę, że ich perspektywa jest bardzo ograniczona, a z drugiej strony to nich wina, tacy się urodzili, więc nie mam żadnego powodu aby ich dojechać. Mam jakąś maskę i ogólny sposób kominikacji który naśladuje normictwo, więc jakoś to idzie, chociaż czasem jak coś mówię albo słyszę, że ktoś mówi to czuje dreszcz (mówię bo w momencie wypowiadania, które jest dla mnie mechaniczne czuje, że to nie odpowiada wgl moim słową, a słyszę to jak ktoś musi coś super podstawowego lub takiego popularnego bez wartości). Normalnie staram się unikać konfrontacji, kiedyś wgl nawet udawałem, że nie słyszę jak ktoś coś mówi, na co mi się nie chce odpowiadać (wszelki small talk).

pokaż spoiler Ale te sytuacje się zdarzają. Wcześniej zdarzały się w szkole, bardzo często nauczycielki to były zwykle suki i się o coś srały, szczególnie jak im się nie dawało atencji, a ja nie okazywałem im szacunku, szczególnie jak miały nudne lekcje. W mniejszym stopniu jacyś napinacze typu "na coś patrzysz". Ogólnie logicznie nie ma sensu się z nimi kłócić bo to śmieci i nic z tego nie dostaniesz, a w ostaeczności będą starać się cię udupić. Np. Dla kontekstu, np nauczycielka jakiegoś przedmiotu o polityce (nie pamiętam nazwy) w liceum kazała nam zrobić w grupach przedstawienie swojej partii politycznej. No i nie pamiętam czy to wynikało ode mnie czy od kogoś innego ale wsparłem pomysł w którym ta paria nie będzie poważna (bo świat nie jest poważny, a na pewno uważałem za śmieszne prezentacje typu obietnice zwykłych parti). I były tam wkręcone jakieś elementy jak smoki, jednorożce itp jak np likwidacja Smoków. I ta idiotka potem rzuciła, że jej to się nie podobało i że chyba wszystko skopiowaliśmy z jakiegoś Harrego Pottera (a do mnie wtedy uderzyło, że chyba jest upośledzona, bo oglądała jedno popularne fantasy w tv i teraz myśli, że wszystko fantasy to harry potter, ktorym na dodatek osobiscie gardze)

Konkretna sytuacja:
    Poszedłem o 22:30 do żabki blisko mnie (nie jest to najbliższa ale jest z 3x większa od najbliższej). Kupowałem losowe produkty. I jak podszedłem do kasy to chciałem powiedzieć "cześć" ale w ostatniej chwili coś mnie ruszyło i mówię "dzień dobry". Ale się wykrzywiłem, bo beka, że wgl musze to mówić. I typ kasjer chciał to followować. I mówi, że jak "dzień dobry", mówi się "dobry wieczór". No i to uczucie wróciło, normalnie jakby wszystko spowolniło i jedna myśl w głowie "typie nie chcesz mnie konfrontować". No to mówię najprostszą rzecz, że nie ma znaczenia jakiego zwrotu się używa, oba mają tą samą wartość, a dosłowne znaczenia są bez sensu (dobre dni xDD). I coś tam mówi o poprawności z językiem polski, ja coś mu mówie, że jest bez sensu polski, bo ma wiele dwuznaczności, on coś mówi (nie pamiętam), ja coś mówie, że ortografia nie ma sensu, że do końca gimnazjum nie używałem wgl ortografii, bo nie ma sensu, on się pyta jakie miałem oceny, mówie, że jakie chciałem (bo mogłem używać ortografii, potem nawet używałem raz, a raz nie żeby triggerować nauczycielki xDD) ale pewnie 4-5, on coś mówi, że trzeba się douczyć. I wtedy miałem drugą sytuacje, że tym jest jakiś niespełna rozumu, ograniczył się do zaufania w jedną formę jezyka, której go nauczyli w szkole, jakby spojrzał na nią logicznie to nie ma ona sensu, jakby porównał ją do innych języków (zależnie jakie zna), angielskiego czy niemiecko to by zobaczył jak wiele rzeczy można zmienić, itd. I takie coś mówi.

A wszystko co mówiłem ja to tak, żeby zachować neutralność, skasował produkty, zapłaciłem i poszedłem. Ogólnie jakby nie było kolejki i by to nie była 22:30 to bym może bym go wyjaśnił ale wiedziałem ze za chwilę zamykają i nie chciałem aby ci ludzie czekali.

I zastanawiam się czy powinienem go rozjebać, uznałem, że nie chce mieć spiny z randomem z żabki. Ale jak się odwoła do tej sytuacji następnym razem to już nie będę mieć wyboru. Ogólnie wydaje mi się, że jestem za miękki dla tych ludzi, od kiedy skończyłem studia to już wgl. A od kiedy poprawia mi się zdrowie to czuje, że lepiej myślę i wraca mi mój oryginalny stan. Pewnie pójdę do psychologa, bo chciałbym przywrócić stan w którym patrzyłem na ludzi bardziej z pogardą niż jak teraz ze mnie śmieszą ale oni się specjalizują w różnych rzeczach, więc pewnie będzie ciężko znaleźć jakiegoś, co umie w taką rzecz.

#psychologia #psychiatria #jezykpolski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #6292c9fb5cd5c589dc26b66e
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
    Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale Kocioł w głowie, sprzedawca cię dobrze wyjaśnił

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawy jest taki wgląd w rozumowanie autystyka

•  

@heniek_8 ale też straszny, on pisze jakby byl gotów ożenić kosę temu typowi z żabki

•  

@rtone: to już brzmi jak jakaś choroba psychiczna, ledwo da się to czytać...

•  

@heniek_8: to nie jest autyzm... To co przeczytalam jest przerazajace i na pewno czulabym sie bezpieczniej gdyby autor byl pod opieka specjalisty.

•  

@przepiorka: to brzmiało jak poczatkowe stadia gościa który chce wejść z karabinem do supermarketu :D

•  

TrzeźwyGrabarz: To z Toba jest problem, a nie z czlowiekiem z Żabki.

Zaakceptował: karmelkowa

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: weź znajdź gdzieś trochę pokory w sobie xD

źródło: 524.jpg

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

Pewnie pójdę do psychologa

Idź od razu (ಠ‸ಠ)

Ktoś już to napisał: masz niezły kocioł w głowie, nie jesteś absolutnie logiczny (w sposobie pisania i argumentowania sytuacji), na dodatek jesteś agresywny. Brzmi jak porządne zaburzenie z pogranicza narcyzmu lub socjopatii, a nie indywidualizm.

Nie, nie zrobiłeś dobrze. Nie, nie myślisz dobrze. Tak, jesteś groźny dla innych i siebie.

Już nie wspominając, że zwykła wymiana zdań z typem w Żabce plus zwykle przejęzyczenie u ciebie generują taką destrukcyjną analizę i zachowania. Już sam fakt, że krzywisz się do siebie, bo powiedziałeś „dzień dobry”, gdy to zwykle przejęzyczenie; stabilna osoba by to olała, ty jesteś niezadowolony z siebie i beka w chuj. I taa, „ludzie z ciebie śmieszą” przy zwykłym smalltalku (-‸ლ)

Widać, że wszystko to wynika z niskiego poczucia pewności siebie, które maskujesz pogardą do świata, ludzi i arogancją, by to podleczyć. Idź do specjalisty.

pokaż spoiler I piszę to z pełną świadomością. Znałam podobnego typa i na szczęście został zdiagnozowany, nawet farmakologia wkroczyła, bo już wpadł w taki kocioł, że leciał z łapami, gdy ktoś z niego „śmieszył” lub gdy dyskusja nie szła po jego myśli.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie chce cię piętnować ale 99.5% ludzi obróciło by uwagę kasjera w żart. Co to znaczy "jakbym chciał to bym go rozjebał"? Za dużo się w GTA nagrałeś?
      Dam ci jedną radę, patrząc bo ludziach w pracy. Dużo wyżej zajdzie ten co ma IQ 110 i minimalny social skill niż Einstein z IQ 200 bez krzty inteligencji emocjonalnej. Btw był tu już taki jeden chłodny samiec alfa xD Też był chłodny i "wysoce inteligentny"

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: comment_zWDxneXIFvISGKvbS5ua6RO1fGbFPKIq,w400.jpg

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Fajny tekst, bardzo przybliżył mi poważne choroby psychiczne. Typie, lepiej idź z tym do lekarza, bo to z Tobą jest problem i to chyba od dawna.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: troche cie szkoda, ale dzisiaj nic ciekawszego juz nie przeczytam

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: W Twoim zachowaniu nie ma zbyt wiele logiki. To ciekawa przypadłość, że uważasz swoje zachowanie za zawsze logiczne, mimo że takie nie jest (np. niekonsekwentnie stosujesz powitania lub reguły ortograficzne) i tłumaczysz swój brak logiki tym, że świat jest rzekomo niepoważny, a gdy ktoś zachowuje się w sposób logiczny lecz inny, niż Ty byś chciał, to się denerwujesz i uważasz to zachowanie za nielogiczne. Całkowicie brakuje Ci zrozumienia perspektywy drugiej osoby. Nie jesteś jedyną osobą na świecie i z pewnością nie jesteś jedyną osobą na świecie, która ma zawsze rację.

Nie wiem, sytuacja bardzo dziwna, nam nadzieję, że specjalista Ci pomoże, bo to musi być strasznie męczące zarówno dla Ciebie, jak i dla otoczenia.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: to ty jesteś upośledzony opie a nie ludzie wokół ciebie XD

•  

@SpaghettiSupernova i teraz. Czy to osoba narcystyczna? Czy taka z wykształconą asertywnoscią, czy wręcz przeciwnie - chujowe dzieciństwo i próba udowodnienia innym, jak sobie dobrze nie radzi, nie analizując swoich zaburzeń? U OPa wychodzi mała empatia. W ogóle cały jego język jest pokrzywiony. W niektórych miejscach mamy źle odmienione słowa, za to mamy dużo zapożyczeń. Może to jednostka, która nie miała żadnego autorytetu w rodzicach i żyła sobie bez żadnych granic? Albo rodzice w ogóle nie uczestniczyli w jego wychowywaniu, byli bierni?
      Przepraszam, że akurat ciebie wołam mireczku, ale też trochę dywagujesz i szukam odpowiedzi na swoje hipotezy, bo OP nie opowie swojego dzieciństwa xD

•  

@Akayari: Trudno powiedzieć cokolwiek więcej bez szerszego kontekstu. Gdyby post nie był z anonimowego, to możnaby próbować zrozumieć bardziej tego człowieka na podstawie innych wpisów, być może wyłapać jakie może być podłodze takiej postawy.

Podejrzewam, że OP przeczyta kilka komentarzy i poczuje się zaatakowany i w sposób znany tylko dla siebie doszuka się w nich braku logiki. I nie wierzę, że OP w ogóle odpowie w tym poście.

•  

@md5sum: bez kitu, gość jest tak zjebany, że mi się samiecalfa przypomniał xD gardzi Harrym Potterem - bo zbyt mainstreamowy. "Używa" ortografii jak chce, a jak nie, to żeby striggerować nauczycieli - bo może. Ale zjeb...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Pierdolnięty jesteś ziomek, typ z żabki chciał zagadać, a ty się zaczynasz kłócić o jakieś bzdury. Idź do specjalisty.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej idź do psychiatry, bo nie brzmisz jak zdrowy człowiek

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

To sprzedawca z żabki ma ewidentnie jakis problem, że mu sie chce chwile przed zamknieciem wchodzic w jakies dyskusje z randomami na temat poprawnosci jezyka. Widac ze to taki typ człowieka co szuka dziury w całym.
      Sam bym sie wkurzył. Wracam sobie z roboty po calym dniu ciezkiem pracy a tu mi jakis polonista z żabki wykłady robi XD tym bardziej ze op sie zachował grzecznie.

Ide o zakład ze ten sprzedawca to co chwile wchodzi w głupio-mądre dyskusje z klientami.

Opie ja na twoim miejscu bym juz do tej żabki nigdy nie poszedł.Radze wybierac miejsca gdzie jewst kasa samoobsługowa

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Myślałeś o diagnozie w kierunku spektrum autyzmu? Każdą sytuację społeczną analizujesz w taki sposób? To musi być bardzo męczące na co dzień.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania xdddddddd
      Wykopek boży autystyczny.

Mam tylko nadzieję że przyjemnie ci się żyje w tym twoim świecie

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: coś to udawanie normickiego sposobu komunikacji średnio wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: co jest twoim celem, tak po prawdzie? Możesz czuć się wysoce logiczny, ale zweryfikuj to, może na jakichś konfrontacjach z ludźmi, bo może jest tak, że wydaje ci się to wszystko - i nie mówię tego, by wyśmiać - że jesteś inteligentny, ale po prostu odłączony od postrzegania innych ludzi, nie przyjmujesz krytyki, gardzisz po prostu łyżki, którzy są normalni, nielogiczni, którzy pracują w pewnych schematach społecznych. Możliwe, że to jest jak z zazdrością i nienawiścią - jest tu korelacja. Też miałem problemy z przyjmowaniem się z ludźmi, zawsze obok grupy niż z grupą i raczej mi dobrze z tym było i jest. Dalej ludziom zazdroszczę wieku rzeczy, których sam nie miałem nigdy nawet będąc młodym gościem, ale jedno się zmieniło: podejście do ludzi. Po co się z nimi użerać, kiedy możesz zrobić sobie sojuszników i na zasadzie reakcji uśmiechu i wdzięczności zyskiwać ich poparcie? A tych, co trują życie i są toksyczni, faktycznie jebać.
      Zastanowiłbym się nad sobą, nad celem życia, nad relacja z ludźmi i czego ci faktycznie brakuje w życiu, że sobie musisz to odbijać i nielogicznie się zastanawiać nad rozjebywaniem innych.
      Jest taki jeden prezydent jednego z miast Polski, bardzo sympatyczny człowiek, który powiedział, że w relacjach międzyludzkich można wybrać: mieć rację albo relację. Możesz kogoś rozjebać (mieć rację) albo uznać, że mimo wszystko - pozwolić mu być tym pierwszym (mieć relację). Na razie wybierasz rację i zastanów się czy masz z tego jakieś korzyści...

•  

@SpaghettiSupernova: @Akayari: jak chcecie poanalizować, to chyba nam się OP ujawnił >> @jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69

Ciężko w ogóle coś powiedzieć - bo po wpisie trudno, na odległość nie da rady, a nawet w większości mamy problem sami z autodiagnozą :)

Ale też lubię tak dywagować i dodam coś od siebie.

Miałem podobnego typa w otoczeniu. Nie mógł dogadać się z ludźmi i coraz bardziej zamykał się w sobie. Bardzo dużo agresji, frustracji i niezrozumienia w środku - plus oczywiście przekonanie o swojej nieomylności. Ogólnie podobny przypadek, co tutaj. Po wizycie u specjalisty wyszedł Asperger. Obecnie pracuje nad sobą i jest troszeczkę lepiej - przede wszystkim pomogła sama świadomość problemu.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania jesteś tak wysoko logiczny, że nie potrafisz napisać "słowom" i piszesz "słową" xDDD

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie jesteś indywidualistą, bo losowy typ z żabki jest w stanie tak bardzo zachwiać twoją równowagę, że piszesz tak obszerny wpis. Twoje wyobrażenia o sobie a to kim jesteś się sporo różni, tu terapia jest konieczna i więcej pokory, bo nie jesteś najmądrzejszy i nigdy nie będziesz.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: choroba psychiczna mordo. Pójdź do lekarza zanik nieleczona się bardziej rozwinie, błagam.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania na takich jak OP to jest gaz pieprzowy

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś ostro zaburzony. To że śmieszą cię ludzie to efekt obronny. Jesteś zaburzonym przegrywem i potrzebujesz pomocy. Nawet nie potrafisz się przywitać w sklepie bo ci chuj w gardle staje.
      Nie radzisz sobie z emocjami, przegrałeś dyskusję o dzień dobry w nocy, bo mówiłeś co ci ślina na język przyniesie, a potem dupa zapiekła że jednak wyszedłeś na debila i chcesz typa bić. Nie zajebiesz mu tylko będzies szerokim łukiem omijał tą żabkę. Żyj dalej w wyparciu i patrz na innych z góry, bo pewnie gdyby nie to, to byś skończył swój marny żywot.

•  

@Leotard00: upośledzony jest na 100% w jakimś aspekcie, a czy psychopatą to oby nie, ale post sugeruje, że ma skłonności

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmisz jak osoba, z która kontaktu bym unikał i jakbyś mi takie farmazony gdzieś gadał, to tez bym się uśmiechnął, pokiwał głową i nara. Toksyk z ciebie

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: przecież Ty jesteś jakimś przymułem i przyjebem XD
      Nie można być normalnym i mieć takich poglądów na wszystkich dookoła. Tak, zdarzają się w społeczeństwie wyjątkowi debile i ludzie, którzy urwali się z kapelusza. Ale uważanie WSZYSTKICH dookoła za taki sam, najniższy poziom drabiny społecznej dowodzi tylko tego, że sam autor jest co najmniej niespełna rozumu (o ile w ogóle go ma).
      Albo to jakaś forma choroby społecznej, albo autor jest po prostu takim debilem, że niech nas wszystkie siły ludzie i niebieskie bronią przed spotkaniem go osobiście.

•  

to już brzmi jak jakaś choroba psychiczna, ledwo da się to czytać...

@PanPrezes_PL: odkad dowiedzialem sie ze na wykopie przesiaduje gosc ktory zaciukał swoich rodzicow, a wpisy redaguje z psychiatryka to nic mnie na wykopie juz nie zdziwi i dosc czesto na wysrywy niektorych (zwlaszcza tak pisane) biore duza poprawke.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jawisz się naiwnym, niedowartościowanym wiedzą ogólną MALKONTENTEM. Zrób coś z tym, jeśli szanujesz samego siebie, coś co stoi za nazwą "twoja godność".
      Jak to będzie dalej tak szło, to się kompletnie stoczysz - wewnętrznie jak i między ludźmi, być może życiowo też. Pycha kroczy przed upadkiem, a twoje malkontenctwo to gimnazjalne nabuzowane pyszałkowanie. Są ludzie poza tobą na świecie i są też tacy poza tobą, którzy mogą mieć rację.
      Głupie w chuj jest pytanie o twoje stosunki z kasjerem po tak bardzo opisanym TWOIM podejściu. Tak, wyjaśniaj wszystkich, najlepiej z kosą chodź.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania tak się kończy gdy jakiś przygłup ma się za inteligentnego xD

•  

@Leotard00: no i do czego w takim razie tak wybitne i jednostki jak ty czy op doszły w życiu?xD macie już swoje artykuły na wikipedii o tym jak wielki mieliście wpływ na naukę czy cokolwiek innego? czy może jednak jebiecie u janusza 5 dni w tygodniu albo jeszcze lepiej NEETujecie xD

•  

ostatnio miałem ciekawą i zastanawiam się

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie miałeś ciekawej. A to co odpierdalasz to zwykła reakcja obronna w celu próby ukrycia ostrego zjebania bani przed samym sobą i światem. Zazwyczaj - jak w tym przypadku wychodzi odwrotnie od zamiaru. Idź do specjalisty.

•  

ja coś mówie, że ortografia nie ma sensu, że do końca gimnazjum nie używałem wgl ortografii, bo nie ma sensu

@AnonimoweMirkoWyznania: hmmmm, a jednak jest różnica, czy się komuś robi łaskę, czy laskę...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: dałem z siebie całe 30%

źródło: i.imgur.com

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: pomyliłeś się i chcesz za to pobić typa z żabki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No logiczne. W USA mają coś takiego jak anger management classes. Chyba by Ci się przydało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzką rzeczą jest się mylić, głupotą jest iść w zaparte i udawać, że ma się racje.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

XDˣᴰ
      Normalny człowiek: - dzień dobry
      Kasjer w żabce: - raczej dobry wieczór
      Normalny człowiek: zerka na zegarek oooo to już ta godzina? XD
      OP: chuju kurwa chuju będę mówił jak chcę bo to jest bez sensu ten język chuju rozjebię cię chuju.

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: język polski pomimo wielu gwar i regionalizmów na też swoją ustandaryzowaną formę, której uczy się w szkołach. Zdecydowana większość języków ma taki standard. Inaczej południe Polski mogłoby się nie dogadać z północą. Semantyka i ortografia to dwie bardzo odległe dziedziny. Mieszanie ich obu jako argumentów na to czy powinno mówić się Dzień dobry czy Dobry wieczór to głupota. Z drugiej strony powiedzenie Dzień dobry wieczorem nie jest niczym rażącym. Dzień dobry używamy częściej bo zwykle z ludźmi widujemy się kiedy świeci światło słoneczne i wchodzi przyzwyczajenie. Ale każdy wie o co chodzi. Koniec, kropka, dziękuję, dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: lecz się na nogi bo na łeb już za późno.

•  

odpowiada wgl moim słową

@AnonimoweMirkoWyznania: jak na intelektualistę to słabo z polskiego. "Słowom". Widziałeś ***** takie słowo "słową"? Autokorekta co? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: XD nie ma to jak wszędzie szukać na siłę chuja do dupy. Idę do sklepu, chcę zrobić w spokoju zakupy i iść do domu. Nie, trzeba szukać zadymy i jeszcze:

I zastanawiam się czy powinienem go rozjebać

chciałeś się bić z gościem, bo weszliście w sprzeczkę słowną o dzień dobry/dobry wieczór przy kasie XD? Jakie to jest żałosne, straciłem czas na przeczytanie i odpisanie. Usuń wpis i swoje oficjalne konto.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mówię tego złośliwie, ale idź do psychiatry. Serio

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie Cię tu krytykują, a ja to bym Cię chciał poznać xD wyczuwam spore Patrick Bateman vibes od Ciebie kolego

Tylko nie zabijaj nikogo, proszę

•  

@md5sum: Pomysłem o nim gdy to czytałem xD Typ z Żabki miał wielkie szczęście taki @SamiecAlfa mógłby go tam jedną ręką zabić xD

źródło: IMG_4196.PNG

•  

odkad dowiedzialem sie ze na wykopie przesiaduje gosc ktory zaciukał swoich rodzicow, a wpisy redaguje z psychiatryka

@xdrcftvgy: Podrzucisz linka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: z taka pogarda patrzysz na ludzi, że musisz wyżalić się na wykopie i szukasz tutaj potwierdzenia xDˣᴰ

FREETHINKER

•  

@AnonimoweMirkoWyznania
      XD za tydzień odwiedzisz żabkę w Choroszczy.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak żona mnie znowu zapyta dlaczego podwoze dzieci do szkoły, przecież na ulicach jest bezpieczne, pokaże
      jej ten wpis..(ꖘ‸ꖘ)

•  

@IDontNeedRules: @xdrcftvgy: O ja pierdolę (ಠ‸ಠ)

Taki zwyrol siedział na wykopie cały czas i zero plusów pod jego wpisem, żadnych pytań - co, jak, dlaczego, pomimo, że to pewnie jedyna okazja kiedy można wejść w interakcję z takim prawdziwym degeneratem.

A różowy pasek wrzuca zdjęcie dupy i 200 komenarzy. Wykop to naprawdę magiczne miejsce.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: masz kompleksy? Czy to jakaś firma megalomanii?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: da ktos skrót, bo nie chce mi sie tyle czytac?

•  

@Leotard00: Sama jestem INTJ i nie wydaje mi się, by osoba faktycznie nadwydajna mentalnie miała problem wziąć do wewnętrznej analizy zmienne typu „konwenanse społeczne” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Uważasz się za logicznego i mądrego i miałeś z polaka 4 i 5 a nie potrafisz dłuższej wypowiedzi normalnie napisać.
      Wiem mimo to o co Ci chodzi bo mam podobnie. Naucz się żyć w społeczeństwie. Myśl swoje ale nie dyskutuj z ludźmi i nie staraj się im tego tłumaczyć. Tylko narobisz sobie problemów. W tym przypadku bym odpowiedział tylko "no tak, dobry wieczór właściwie" i chuj z nim.

@AnonimoweMirkoWyznania:

•  

@Leotard00: zaprzeczam jakoby bycie INTJ miało cokolwiek wspólnego z byciem pierdolniętym. A ten wpis to jedno wielkie wtf ( ಠ_ಠ)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: idź do psychiatry to może w końcu Cię zamkną i Ci pomogą xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania jak ktoś piszę że jest osobą wysoko logiczna, a na wstepie że jest idealista, to caly dalszy wpis był już oczywisty xD Zazwyczaj tacy ludzie posluguja się bledna logika, są przekonani o swojej nadprzecietnej inteligencji, nie potrafia rozmawiac, maja duże ego i skłonności do agresji.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie to było tak:
      - Dzień dobry
      - Chyba dobry wieczór
      - A racja dobry wieczór

I nie daje jebania o konwenanse

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: tacy ludzie jak ty, nie powinni chodzić po ziemi xD

•  

Tekst jak autorstwa Dostojewskiego o jakims typowym rozjebanym psychicznie Rosjaninie. Robi z dupy losowe rzeczy, a dorabia filozofię jakby odkrył prawdę życia, i tak się kotłuje w tym bez końca

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

ZepsutaHostessa: „Zastanawiam się czy powinienem go rozjebać” - czym niby, w przeciwieństwie do twoich, jego argumenty są logiczne, mają ręce i nogi. Masz trudności z rozumieniem jak funkcjonują ludzie dookoła, ale żeby chronić ego wmawiasz sobie, że jesteś jakiś ponadprzeciętnie inteligentny i logiczny (XD), podczas gdy twoje wywody są na poziomie średnio rozgarniętego jedenastolatka, który zaczyna wchodzić w okres buntu.

•  

ChrupiącyGóral: @Leotard00: Sam jestem INTJ i nie mam żadnych problemów opisanych przez ciebie czy OP (dobra, miałem jako edgy nastolatek, potem dojrzałem i zrozumiałem pewne rzeczy). Po prostu obaj jesteście wybitnie mało rozgarnięci emocjonalno-społecznie. It’s not a feature, it's a bug. Osoby faktycznie inteligentne potrafią wyjść poza swoją perspektywę i dojść do wniosku, że to, że coś dla nich nie ma większego sensu nie znaczy, że jest to pozbawione sensu inherentnie. A skoro twoim największym „xD” w życiu była przesądna ciotka, to widać serio mało o życiu wiesz. Ludzie cię nie „nie lubią bo jesteś za szczery”, tylko dlatego, że jesteś tępy społecznie, masz przemyślenia życiowe na poziomie dziecka, i wyrażasz je nie dość że nieproszony, to jeszcze w pogardliwy sposób. Ale nie jesteś wystarczająco inteligentny, by samemu na to wpaść.

•  

ŚwieckiJabol: Ja pierdolę, idź do psychiatry. Masz jakieś ostre problemy ze sobą i manię wielkości jako mechanizm obronny przed spojrzeniem prawdzie w oczy (że masz drastycznie niską samoocenę - inni cię nie doceniają więc uważasz się za lepszego od nich).
      To jak to napisałeś kompletnie przeczy temu co o sobie twierdzisz.
      Dobrze radzę, zajmij się samorozwojem teraz, bo później będziesz żałował straconego czasu. Usiądź sam, przed sobą nie musisz się wstydzić i zacznij pisać o swoich emocjach, codziennie rano. I zobacz co się stanie. Ale psychiatra i tak się przyda.
      A innym ludziom daj na razie spokój, jeśli jesteś od nich lepszy to chyba nie warto nawet wchodzić z nimi w interakcje, co?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ja chyba jestem najebany jeszcze co to ma być XDDDDDDDDDD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania chłopie powinieneś zacząć korzystać z kas samoobsługowych i dać ludziom spokój.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jak ty typie nikim nie "gardzisz" wlasnie sie obsrałeś bo ci typ z żaby coś tam powiedział w dodatku nic co by było jakoś obraźliwe. Jakbyś nim gardzil to bys pewnie nie zapamiętał nawet tej sytuacji

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: myślę że jak skończysz te 16 lat i przestaniesz być królem świata i mieć takie wyobrażenie o sobie, bo ktoś sprowadzi cie na ziemię to będzie Ci łatwiej.
      A te zasady ortografi i gramatyki to jednak mają trochę sensu, bo czyta się to jak wypociny bezmózgiego naspeedowanego Sebola.
      Pozdrawiam cieplutko, wszystkiego dobrego.

•  

No to mówię najprostszą rzecz, że nie ma znaczenia jakiego zwrotu się używa,

@AnonimoweMirkoWyznania: dalej nie czytałem bo oparłeś wszystko na fałszywej tezie.

+: Smejson
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: @PanPrezes_PL: to nie jest choroba psychiczna tylko tzw syndrom małego fiuta gdzie musisz każde słowo i kazdego typa wyjaśniać bo twoje przepotężne ego dostaje gurwicy. takim ludziom nawet nie warto "dzień dobry" mówić bo po pierwsze traktują cie przedmiotowo po drugie wcale nie chcą żebyś miał dobry dzień, co najwyżej żebyś miał gorszy bo wtedy sie lepiej poczują

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: i ja muszę tu siedzieć z takimi idiotami xD

•  

@yeloneck: uwaga tacy idioci są wszędzie jak pracujesz z klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Op zrobił wpis pod tagiem #paychiatria oraz #jezykpolski więc prawdopodobnie te właśnie dwa konteksty są zawarte w jego rozkminie „czy zrobiłem dobrze”. Jeśli chodzi o psyche to jest tu pewna doza socjopatii i megalomanii, ale to, że się tu uzewnętrznia anonimowo świadczy o wglądzie i refleksji - nie ma tu jeszcze patologii czy zagrożenia psychopatią. Schizofrenia też raczej nie wchodzi, bo mania słabo zarysowana, fobie raczej w normie społecznej. Stwierdzenie, że może się uda do psychologa może świadczyć o niewielkim doświadczeniu w diagnozowaniu (bo psycholog to żaden lekarz tylko jakiś pseudospecjalista od emocji i trudnych relacji, psychiatria to już mocna specjalizacja i możliwe włączenie lekoterapii). Może wpis jest więc właśnie z tego powodu, bo jeśli chodzi o zastosowane słownictwo, gramatykę i ortografię nie ma szczególnych uchybień jeśli rozważać go kategoriach randomów wylewających do internetów swoje gownoprzemyślenia. Jakkolwiek ten wątek potyczki językowej również może świadczyć o niskiej pewności co do własnego zrozumienia gier językowych, w pewnym sensie upośledzenia komunikacyjnego spowodowanego socjopatią i być może lekkim spektrum autyzmu. W dalszym ciągu nie widać tu szczególnych zagrożeń, w szczególności, że op się dzieli w miarę szczerze, bez konfabulacji, rozumiejąc istotę anonimowych wyznań. Diagnozowałbym więc raczej zakompleksionego przegrywa, domorosłego encyklopedysty i zamożnego zakupoholika..

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: kasjer w żabce jest jednak mądrzejszy od Ciebie - ortografia ma znaczenie, co udowadniasz w tym wysrywie, którego nie da się czytać

•  

Niektórzy z komentujących interpretują słowa "rozjebac" jako fizyczną krzywdę, jakby OP chciał kogoś pobić, ale w tym kontekście to raczej "rozjebanie na argumenty" i myślę że to autor miał na myśli.

Natomiast co do reszty opinii, to zgadzam się, że OPowi potrzebny specjalista.

•  

@Luck5: trzeba bylo typa dojechac od razu, najlepeiej odpierdol sie od razu xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: osoba wysoko logiczna nie miałaby problemu ze złożeniem poprawnie prostego zdania w języku polskim, tutaj takiego nie przeczytałem.

•  

@Luck5: plus ja bym dodał, że imo w tym całym watku nie ma żadnego ciekawego komentarza, ja bym nie odpowiadał. Głownie wykopki prezentują swoją perspektywę, która jest bez sensu.

Pa na tego typa co napisal komentarz miedzy moimi
      @znikam5: mylisz logike z czyms innym xD moze jednak powinien was wyjasnic xDD

edit: Czy ten obrazek jest znajomy? Moze trzeba sie douczyc (hehe)

źródło: rafalszrajnert.pl

•  

OP: @Isselmonde: ale on nic nie powiedział xD pokazał jedynie swoje ograniczenia
      @rtone: i tu się mylisz, przemoc to narzędzie słabych albo orków. Tutaj pokazana jest różnica między nami, ja mogę lirycznie wyjaśnić ale tego nie robie, a ty byś chciał lecieć z kosą xDD Ja tego czlowieka nie traktuje powaznie i zastanawiam sie jedynie czy prosil sie o bycie wyjasnionym czy chcial zaprezentowac swoje braki
      @ImperiumCienia: jak wyżej, brzmi jak myślenie ograniczonego człowieka.
      @ismenka: niskiej pewności siebie? XD jedyne nad czym się zastanawiam to czemu typowi ludzi są tak słabi. I potem im współczuje i nie mam ochoty aby ich dobić lirycznie.
      @MZ23: ja wiem, ze to byla marna próba odniesienia sie do rzeczywistosci. Kojarze podobne z lokalnego sklepu. Zawsze największe żule i pijacy się odnosili do właśnie tego tekstu. To mnie jeszcze dodatkowo śmieszy, że tacy właśnie nieznaczący ludzie sobie na tym punkcie ubzdurali gadkę xD
      @krychu789: nie, ja mam wyjebane w ludzi. Naturalnie ich obserwuje i widze niespojnosci. Tu bardziej chodzilo o sytuacje ktora nie miala sensu, nie chodzi o to ze mnie cos zabolalo tylko uwazam ze to bylo nielogiczne. Inna sytuacja, kiedys probowalem np podpowiedziec ziomkowi u odpowiedzi (raczej to on chcial, bo mi to chujowo szlo podpowiadanie) i kurde okazalo sie ze ja tez mialem zle i nauczycielka mowi zebym nie podpowiadal specjalnie zle koledze (i to mnie tez poirytowalo, ze taki wniosek bez sensu, co prawda mozna sobie ulozyc pomysl na to dlaczego tak sie dzieje, np ten kolega no uczyl sie slabo i czasem go inni wysmiewali ze nie ogarnia, no ale ja sie roznie od tych noobow i nie ograniczylbym sie do takiego smiesznego zachowania).
      @SPGM1903: weryfikowalem to bardzo czesto, wnioski do ktorych do dochodze znaczaco przerastaja te normalnego czlowieka, mam o wiele szersze spojrzenie na rzeczywistosc.
      @tuomveri: dla mnie nie ma roznicy, tak jak pisalem, jezyk z dwuznacznosciami nie ma powodu
      @Przegrywek123: to mnie nie zachwialo tylko to jest jedna z tych sytuacji, ze jestem zszokowany ograniczeniami wnioskowania innych ludzi xD jedyne co mnie w zyciu szokuje to takie cos (wyzej opisalem jeszcze inna sytuacje)
      @xdrcftvgy: tym sie roznimy, ty jakbys widzial nielogiczne rzeczy to bys przeszedl do agresji i chcial zajebac kogos. Dla mnie to smieszne. Nie traktuje tego czlowieka powaznie dlatego po prostu pytam czy on sie prosil o bycie wyjasnionym czy co.
      @CamusVero zycie nie ma zadnego celu. Nie ma powodu aby sie wybijac, najwazniejsze aby robic to co lubisz i co sprawia ci przyjemnosc, nie musisz udowadniac niczego przed innymi. Dlatego w tej sytuacji zastanawiam sie czy typ byl pojebany i czy prosil sie o wyjasnienie, bo tak nielogicznego zachowania to jak juz pisalem nie wiedizalem praktycznie od liceum.
      @catch: Wlasnie nie, bo ja wiem, ze mowie tylko dzien dobry. Tym sie rozni czlowiek slaby jak ty, dalas sobie wmowic ze po danej godzinie musisz sie witac w inny sposob. Ja sie witam zawsze tak samo i nie bede udawal ze jest inaczej.
      @RHarryH: Nie no, ja to wiem doskonale, tylko prawda jest taka ze jezyk mozna by ulepszyc gdyby odrzucic pewien tradycjonalizm na rzecz funkcjonalnosci. Potem jak patrzysz na to z perspektywy innych jezykow i komunikacji asynchronicznej juz nawet sie nie chce wracac do bezsensownych systemow przywitan.
      @rexxaris: ale przeciez skasowałem produkty i wyszedłem od razu jak już było po wzystkim. Nie siedziałem i nie debatowałem z tym typem, nadinterpretujesz rzeczywistosc.
      @BotGirl ale tu nie ma nic do analizy, po prostu typ gał nielogicznie. I zastanawia mnie czy bardziej był ograniczony czy chciał żebym go wyjaśnił. Plus tak jak opisałem, ja o tym nie rozważam np przed spaniem czy coś takiego, ja miałem odpowiedź na końcu języka ale stały się dwie rzeczy: 1. moja interakcja się zakończyła bo już mogłem wyjść ze sklepu 2. Nie wiedziałem czy typ rzeczywiście chce żebym go wyjaśnił czy nie jest świadomy co wgl robi
      @tomek001 no wlasnie nie, niezaleznie od godziny nie ma znczenia sposob przywitania. I nie boje sie tego powiedziec.
      @rottenkitten321: zyjesz ograniczeniem swojej perspektywy zycia, jestem powyzej sredniej krajowej, jesli ma cie to zablec to prosze xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
      Zaakceptował: LeVentLeCri

•  

Fajne baity ale nie pisz więcej.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: język naturalny dużo trudniej zmodyfikować. Wszystkie zmiany są bardziej porządkujące i dostosowujące do tego co mówią ludzie. To ludzie budują język. Słowniki budowane są na podstawie słów używanych przez społeczeństwo. Więc żeby go uprościć musiałbyś przekonać 38 mln Polaków, żeby używali go w uproszczonej formie. I jeszcze żeby była zgoda żeby używać go tak jak Ty chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Fizz
    •  

Dlatego w tej sytuacji zastanawiam sie czy typ byl pojebany i czy prosil sie o wyjasnienie, bo tak nielogicznego zachowania to jak juz pisalem nie wiedizalem praktycznie od liceum.

@AnonimoweMirkoWyznania: A możesz wyjaśnić cóż takiego nielogicznego było w zachowaniu tego kasjera? Bo ja tego jakoś nie dostrzegam?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem po co Ci odpisuje, ale niech będzie xD kolego, piszesz jaki to jesteś logiczny i jaka masz szeroka perspektywę i jednocześnie w tym samym wpisie pokazujesz jak bardzo zamknięty jesteś w swoim własnym pudełku. Po pierwsze to zażartowałem z Twojego spuszczania się nad własna logika, z która masz problem, a Ty już wyciągnąłeś wnioski że zaboli mnie to, że zarabiasz więcej niż średnia. Good for you, ja nie zaglądam innym do portfela, ale czym Ty się w tym momencie różnisz od swojej nauczycielki która opisałeś jako posiadająca ograniczona perspektywę? A skoro jesteśmy przy nauczycielce, to czemu uważasz, że powinna posiadać wiedzę na temat Twoich relacji z kumplem któremu podpowiadales? Mogła z grubsza wiedzieć, że klasa ciśnie z niego bekę, a nie znając Twoich z nim relacji odnieść błędne wrażenie na temat Twoich intencji. Jeśli wyjdziesz ponad myslenie typu „błądzą wszyscy, ale nie ja” to wtedy będziesz mógł mówić o szerszej perspektywie. Czego Ci z całego serca życzę ʕ•ᴥ•ʔ

•  

Ale chłop ma w głowie nasrane xD jeszcze jak się sam broni no szkoda

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: kurwa przeraża mnie z jakimi ludźmi tu siedzę, dobrze że wykop u mnie teraz już bardzo sporadycznie gości w życiu

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Słaby to jesteś ty, bo nie potrafisz zapamiętać prostej rzeczy i triggerujesz się jak ktoś ci to wypomni. Witam się tak jak chcę, a chcę się witać zgodnie z zasadami. Jest dzień, mówię dzień dobry, jest wieczór, mówię dobry wieczór. Bardzo proste, logiczne i zgodne z prawdą. Jak widać bycie debilem jest łatwiejsze - brak stosowania ogólnie przyjętych zasad, brak stosowania prawidłowej ortografii, stylistyki, interpunkcji. To wszystko jest zbyt trudne dla słabego, ograniczonego umysłu, więc wmawia sobie, że olanie tego to jest jedyna logiczna rzecz. ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Amiioy: weszłam w komentarze tylko dla tego mema

+: Admc, Amiioy
    •  

OP: @rottenkitten321 " Po pierwsze to zażartowałem z Twojego spuszczania się nad własna logika, z która masz problem, a Ty już wyciągnąłeś wnioski że zaboli mnie to" ty sobie zażartowałeś ale ja już nie mogę wyśmiewać logiki polaków i napisać, że nie jestem w stanie ich traktować poważnie.

@catch: to nie kwestia zapamietania, to kwestia wyboru, znowu polak dodaje swoje myslenie. W momencie kiedy ty szedłes na lekcje i tryhardowałes aby tylko wkuć coś co mówi ja rozkładałem wszystko co było tam przedstawione na czynniki pierwsze i dlatego wyprzedzałem innych ludzi. Kiedy twoja perspektywa kończy się na wkuwaniu jakiegoś gówna moja traktuje to jak sugestie, która potem jest przetworzona przez mój.

ja potrafie pojąć spektrum ograniczenia, ja widze milion razy więcej opcji i mogę im też dołożyć jakieś wagi typu ograniczenia społeczne, wymuszenia, głupota, prawdopodobieństwo. Ale jak mam wybrać jakąś to wybieram tą najlogiczniejsza, od dziecka nurtowało mnie dlaczego ludzie wybierają ograniczone proste/głupie rozwiązania zamiast może troche bardziej wymagjących (dla ich umysłów) ale znacznie lepszych. I po latach zaakceptowałem ze ludzie są ograniczeni i to nie ich wina. I jedyne co mnie nurtuje to jak ludzie tak bezwstydnie obnażają swoje ograniczenia.

@dr3vil no już napisałem. Założenie, że trzeba się słuchać tej ograniczonej formy i języka polskiego. Powiązanie tematu używania tego z jakimiś ocenami (oceny to loteria, szczególnie jak ktoś ma perspektywe jak ja, że jak mu się chce to może używać ortografii itp a jak nie to nie. Nigdy nie starałem się maksymalizować, potępiałem też sytuacje, że nauczyciel podpowiadał coś komuś na sprawdzianie/kartkówce, ściąganie, itp). Potem kwestia douczenia się jak typ pracuje w żabce xD i pewnie nigdy nie zastanawiał się.

Dosłownie każde jego zdanie było pozbawione logiki.

-----------
      Czemu ja wgl myślałem, że na wykopie znajdzie się ktoś myślący, przecież to są zwykli polacy z ograniczoną perspektywą, których boli, że ktoś jest indywidualistą i ma swoje zdanie xD a teraz bede odpisywać na ich baity xDD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: zastanawiałam się po co pielęgniarkom praktyki i zajęcia na psychiatrii, teraz już wiem...
      - przekonanie o własnej wyjątkowości - check
      - inni ludzie to debike/są ograniczeni - check
      - zwrócił uwagę mi - > mi (!) ja się nie mylę - check
      - trzeba mu zajebać - check
      - normy spokeczne/językowe są dla innych nie dla mnie - check
      - zawsze byłem lepszy - check

W Katowicach jest całkiem niezły oddział zamknięty dla ludzi zaburzonych psychicznie, polecam. Napisz priv dam Ci namiary zanim : skrzydzisz kogoś i przywiozą Cię w pasach, skrzydzisz siebie i przywiozą Cię w pasach, odjebie Ci do końca i przywiozą Cię w pasach.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: bałbym się spotkać Ciebie ja żywo

•  

OP: @rottenkitten321 " Po pierwsze to zażartowałem z Twojego spuszczania się nad własna logika, z która masz problem, a Ty już wyciągnąłeś wnioski że zaboli mnie to" ty sobie zażartowałeś ale ja już nie mogę wyśmiewać logiki polaków i napisać, że nie jestem w stanie ich traktować poważnie.

Możesz, ale różnica jest taka że ja to robię personalnie w Twoją stronę, bo podkładasz się jak dziecko, a Ty uogólniasz.

ja potrafie pojąć spektrum ograniczenia, ja widze milion razy więcej opcji i mogę im też dołożyć jakieś wagi typu ograniczenia społeczne, wymuszenia, głupota, prawdopodobieństwo. Ale jak mam wybrać jakąś to wybieram tą najlogiczniejsza, od dziecka nurtowało mnie dlaczego ludzie wybierają ograniczone proste/głupie rozwiązania zamiast może troche bardziej wymagjących (dla ich umysłów) ale znacznie lepszych. I po latach zaakceptowałem ze ludzie są ograniczeni i to nie ich wina. I jedyne co mnie nurtuje to jak ludzie tak bezwstydnie obnażają swoje ograniczenia.

Nie, nie umiesz xD i sam dajesz temu świadectwo xD masz za to fajne case study samego siebie do zastanowienia się.

@dr3vil no już napisałem. Założenie, że trzeba się słuchać tej ograniczonej formy i języka polskiego. Powiązanie tematu używania tego z jakimiś ocenami (oceny to loteria, szczególnie jak ktoś ma perspektywe jak ja, że jak mu się chce to może używać ortografii itp a jak nie to nie. Nigdy nie starałem się maksymalizować, potępiałem też sytuacje, że nauczyciel podpowiadał coś komuś na sprawdzianie/kartkówce, ściąganie, itp). Potem kwestia douczenia się jak typ pracuje w żabce xD i pewnie nigdy nie zastanawiał się.

O kurwa ale brednie xD

-----------
      Czemu ja wgl myślałem, że na wykopie znajdzie się ktoś myślący, przecież to są zwykli polacy z ograniczoną perspektywą, których boli, że ktoś jest indywidualistą i ma swoje zdanie xD a teraz bede odpisywać na ich baity xDD

Mam dla Ciebie proste, logiczne i bardzo dobre rozwiazanie: usuń konto xDD

@AnonimoweMirkoWyznania:

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: masz więcej kompleksów niż Żabka produktów na promocji

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: brak Ci pokory chlopie, a kasjer powiedzial poprawnie. Od godziny 18:00 wypada powiedzieć dobry wieczór. W każdym języku tak jest. A Ty sobie relatywizujesz wszystko pod siebie. Ja też często wejdę i powiem niepoprawnie "dzień dobry" - np. latem, bo wieczorem jest jasno. Ale nie dorabiam sobie do tego ideologii. Mogę dodać "no tak, już wieczór, jak ten czas szybko leci". Ty masz jakąś obsesję bycia nieomylnym. Nie da się czytać tego co piszesz - piszesz w bardzo chaotyczny sposób, jak osoba z początkami jakiejś choroby. Każdy napisał Ci tutaj to samo, a Ty dalej myślisz, że ludzie nie wiedzą co mówią, a Ty masz dalej racje. To, że typ pracuje w żabce nie znaczy, że nie opanował podstaw językowych. W sumie ciekawi mnie gdzie Ty pracujesz skoro masz problem z takimi prostymi rzeczami? Zresztą mało istotne. Ja bym się na twoim miejscu przebadała. A jak nie to będziesz pewnie prowadził bardzo ciężkie i konfliktowe życie i zastanawiał się czemu ludzie cię nie lubią - tak samo jak użytkownicy tagu przegryw.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: O cie Florek... Takiego narcyza, pseudo-indywidualisty z niebotycznym ego to dawno tutaj nie widziałem.
      Nie wiem co takie złote dziecko jak ty robi tu wśród nas - prostych, polackich i pozbawionych logicznego myślenia ludzi.

@catch ciebie dobrze wyjaśniła
      Ja mam nadzieję, że jeszcze wyrośniesz z tego bo czytając twoje argumenty i komentarze zgaduje ze jesteś świeżo po liceum

•  

@Kundzia999: tak w ogóle to co to jest? Jakiś narcyzm? Szpitale psychiatryczne w PL to leczą?

•  

@little_muffin: ¯_(ツ)_/¯
      Cholera wi. Ciężko stwierdzić nie widząc takiego człowieka na oczy. Narcyzm to nie jest, bo tacy ludzie uważają owszem siebie za najlepszych ale wręcz pedantycznie przy tym przestrzegają zasad chociażby właśnie ortograficznych, żeby wyjść na tych najlepszych. Socjopatia? Schizofrenia? Spektrum autyzmu? Za mało danych żeby wyciągnąć jakąś diagnozę. Dużo danych przemawia za socjopatą - > pogarda dla jakichkolwiek norm, bo ja jestem od nich lepszy, normy nie są są dla mnie tylko dla maluczkich ale tez nie do końca, bo socjopata by się kasjerem nie przejął. Wróćmy do schozofreników - > świat przeciwko mnie, inni "paczą", jestem atakowany, jestem inny, może to to?

•  

@Kundzia999: przez sposób w jaki op pisze, bardzo chaotycznie jednocześnie podkreślając jakieś wysokie wyniki szkolne w przeszłości też bym w sumie strzelała w jakieś początki schizofrenii. Oby nie to, ale jednak dobrze jakby skonsultował to ze specjalistą jak najszybciej.

•  
      Ogniwo_Paliwowe

+7

@AnonimoweMirkoWyznania: jezus maria czy Ty umiesz pisać poprawnie w jakimkolwiek języku czy jesteś duchowym spadkobiercą Lecha Wałęsy?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem co o tym. Myśleć. Najpierw pomyślałem że napiszę coś żeby Cię napiętnować. Ale potem pomyślałem sobie że pewnie masz masę problemów z głową i przez to smutne i ciężkie życie. W sumie nie zrobiłeś nikomu krzywdy. Musisz nad sobą pracować bo jesteś tak toksyczny że sam siebie zamęczysz.

•  

@little_muffin: równie dobrze może być tak zwanym analfabetą wtórnym, który słowem pisanym się nie posługuje na codzień, więc ta sztuka u niego zanikła, a osiągnięcia szkolne to jedyne osiągnięcia życiowe, więc do tego się odwołuje, bo po prostu innych nie ma. Jak to mówią: na dwoje babka wróżyła.
      Nie zależnie od potencjalnej diagnozy to porada eksperta jest tu potrzebna, bo op ewidentnie jakieś problemy ma.

•  

był tu już taki jeden chłodny samiec alfa xD Też był chłodny i "wysoce inteligentny"

@md5sum: Kto to na tym zdjęciu?

•  

@7160: no właśnie użytkownik o nicku SamiecAlfa. Już z tego konta nie korzysta.

•  

@little_muffin: Jakieś streszczenie jego historii?

•  

OP: Mogę tylko powiedzieć, bawcie się dobrze ze swoimi urojeniami xD

Myslicie, że będe odpisywał wam na te urojenia xDDD specjalnie dodaje obszerny wstęp, a i tak kończy się na tym, że każdy wykopek wie lepiej, sprowadza to co napisałem do swojej perspektywy, dodaje jakieś rzeczy i intencje, których wgl nie ma z mojej strony i myśli, że chyba będę walczyć z tą wyimaginowaną wizją siebie w waszych głowach.

Więc poradze wam te smieszne rzeczy co niby mi radzicie, jeśli macie jakieś zapędy do krzywdzenia ludzi fizycznie itp jeśli te problemy z urojeniami są dla was codziennościa to polecam jakąś terapie.

Bo to mnie przeraza, że ja pisze jedno, wy interpretujecie to jako drugie i potem z tym walczycie xDDD Napiszesz jedno, a typ czyta inaczej. A potem "czemu uwazasz polakow za gorszych, to wcale nie tak ze oni nawet nie potrafia czytac ze zrozumieniem i jak wchodza w dyskusje to zawsze buduja chocoła i wsadzaja komus jego słowa. A i my możemy być sakrastyczni, arogancy, głupi ale ty nie możęsz mieć beki z nas" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: na Podlasiu możecie być sakrastyczni, arogancy, budować sobie chocoła ile tylko chcecie xDDD

•  

@7160: a pisał, że by każdego rozjebał, że jest nadczłowiekiem praktycznie, że jest silny, mądry, ogarnięty, czym to się nie interesuje, chuje szmuje, a później wrzucił swoje zdjęcie i ... ludzie wybuchnęli śmiechem. Raczej mało kogo by rozjebał. Ludzie mieli bekę, koleś się zawinął.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak tak, wmawiaj sobie, że tak było. Cokolwiek pozwoli ci poczuć się lepszym, mądrzejszym, wręcz zbyt inteligentnym dla tego beznadziejnego, nielogicznego świata.

pokaż spoiler XD XD XD XD XD XD XD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co czytam jesteś ograniczony społecznie, więc nawet nie możesz skonforntować swoich myśli z tymi innych ludzi. Dowiedziałbyś się, że nie sa tak niespotykane i nie aż na takim poziomie abstrakcji, na jakim wydaje ci się, że są. Wymyśliłeś, że różne powitania to konstrukty społeczne i pielęgnujesz tą myśl, bo ten malutki samorodek abstrakcji daje ci poczucie dziwnej wyższości, że sam jeden jedyny umiesz tak głęboko dedukować.
      Przeważnie jak ktos ma kompleksy na temat swojej inteligencji to idzie w kierunku kija w dupie, buduje sobie personę żeby pokazać ją światu i się dowartościować. Przejmuje zachowanie stereotypowo przypisywane inteligencji: opery, teatry, happeningi, słuchana muzyka, ubiór, bucowatość, ąę, te sprawy. Jak znajdą sobie odpowiedni autorytet powierzchownie pasujący do tego stereotypu, to nawet nie muszą sami myśleć. Mają z tego przynajmniej tyle, że funkcjonują na jako takim poziomie w społeczeństwie.
      Ty za to jesteś tylko przykry, OPie
      Ku^wa OPie

•  

MocnyStarzec: @Kundzia999: Myślę, że za dużo nad tym główkujesz. Imo OP jest po prostu ponadprzeciętnie mało inteligentny, przez co ma problemy ze zrozumieniem tego jak myślą inni i z ogarnięciem norm społecznych. Więc, jak mnóstwo innych niezbyt inteligentnych osób, tłumaczy to sobie tym, że inni są gupi, bo jak to, skoro on nie rozumi to jest to bessęsu. I twierdzenie, że on jeden myśli logicznie, chociaż nie potrafi zrozumieć logiki, że w dzień witamy się po polsku „dzień dobry”, a wieczorem „dobry wieczór” xD. Socjopatia by faktycznie mogła też się pewnie tu pojawić, ale mamy trochę za mało danych. Ale niska inteligencja na 100%.

+: catch
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ironicznie, poważnie zastanów się nad pomocą psychiatry i psychologa bo chęć rozjebania kogoś za to że cię poprawił dzień dobry na dobry wieczór to nie jest zdrowa reakcja. Nie bądź jak te smutne sebastiany z osiedla które nie rozumieją swoich emocji oraz skąd się biorą i na spojrzenie odpowiadają agresją.

•  

OP: @Aguerre: jedno mnie nadal ciekawi. Wiem, że 99,9% ludzi co tutaj sie splakalo to robaki i specjalnie trolluja. Ale zalozmy ze ty nie trollujesz. O co wam chodzi z ta agresja i rozjebaniem? XD napisalem jasno ze rozjebanie litryczne i opisalem jaki tekst mogl wleciec i mysle ze by go zabolal.

Tak samo jak reszta tu ludzi pisze ze mam ich rozjebac czy kogos rozjebac. Ale przeciez caly czas stoimy na tym, ze sa za glupi zeby wgl zrozumiec o co mi chodzilo.

Nie bede nikogo rozjebywac, ani irycznie ani fizycznie, bo nie traktuje ich powaznie. To sa trolle albo jacys ograniczeni ludzie, osmieszaja sie samym byciem i reprezentacja swojej osby.

Natomiast jesli wy myslicie ze ludzie jak ja, nadludzie, ktorzy nie maja emocji (jedyne "emocje" ktore mam sa zwiazane z logika, boli mnie brak logiki, czasem logika budzi we mnie podziw), no to z wami jest jakis problem. I ja wiem ze wy patrzycie na innych przez jedyny pryzmat jaki znacie, siebie ale to cos z czym wam nie pomoge. Bo dla mnie to zenujace i nie wiem jak to jest miec ograniczona perspektywe.

•  

A jednak tylko troll, następnym razem nie przesadzaj z dużymi słowami typu "nadludzie"

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: A że lirycznie, ok. Nie czytałem wszystkich komentarzy. To nadludzie zniżają się żeby zaprzątać sobie głowę takimi nieistotnymi kwestiami śmiertelnych robaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

•  

OP: @Aguerre: No dla mnie to ciekawa kwestia, oczywiscie mowimy tutaj o wybranych. Uwazam, ze rozwiazanie tych ciekawych tematów mogloby mi pomoc rozwinac sie w zwiazku z wnioskowaniem.

Na co dzien mam wyjebane na ludzi, nie lajkuje nikomu postow na fb, nie skladam nikomu zyczen, itd nie mam isntagrama, nie ogladam wgl youtube, nie sledze zadnego sportu, chociaz jakbym sie z kims spotykal to moge obejrzec jakis mecz, nie mam tez nic przeciwko uprawianiu sportu. Nie jestem fanem zadnego aktora, rezysera, inflencera, gwiazdy. Nie pamietam nawet ich nazwisk (oczywiscie po czasie trudno nie kojarzyc pewnych nazwisk i obrazow z nimi zwiazanymi).

Ale czasem mnie ciekawi co stoi za mysleniem zwyklych ludzi. Popatrz na to, opisuje sytuacje gdzie nie jestem w stanie traktowac kogos na powaznie i zastanawiam sie czy on chce abym go rozjebal lirycznie. A odpowiedz wykopkow jest powtorzenie tej sytuacji, tylko ci chyba ewidentnie prosza sie o rozjebanie, ktorego oczywiscie nie dostana, bo mam ich w dupie xD wiec albo trolluja (nie moge ich traktowac powaznie) albo sa za glupi (nie mam powodu aby ich traktowac powaznie) i stoimy w miejscu.

Typki sie napocily w tym wpisie, wala te swoje projekcie, a nic z tego nie wynika.

Jeszcze przyklad indukcyjny, bo niektorzy nie rozumieja czym jest brak logiki, ktorego nie mozna traktowac powaznie. Wyobrazcie sobie ze na ulicy jakis random was sie pyta "czy jestes debilem?", no to jaka jest reakcja. Jesli macie mental polaka to moze mu chcecie wjebac, tka jak to tutja opisujecie. Natomiast moja reakcja i pewnie kazdego myslacego czlowieka jest taka ze typ jest niespelna rozumu i nie moge go traktowac powaznie. Ale pozostaje w tym jedna niewiadomo, po co to zrobil, to jest ciekawe zagadnienie.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: kurwa, typie, zrozum w końcu. Jak mieli to zrozumieć, jak cały ten wpis to jakiś absolutnie bezsensowny bełkot, napisany przez osobę, która uważa się za inteligentną, a nawet nie potrafi sklecić kilku zdań z sensem? Roi się w nim od błędów, skrótów myślowych i ograniczonego słownictwa, brak jest składni, znaków interpunkcyjnych. Jakby uczeń 3 klasy podstawówki miał słowotok i nie znał jeszcze większości słów na opisanie sytuacji.
      Naucz się najpierw pisać z sensem.
      I jedyną osobą, która się tu ośmiesza, jesteś ty.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

Natomiast jesli wy myslicie ze ludzie jak ja, nadludzie, ktorzy nie maja emocji (jedyne "emocje" ktore mam sa zwiazane z logika, boli mnie brak logiki, czasem logika budzi we mnie podziw), no to z wami jest jakis problem. I ja wiem ze wy patrzycie na innych przez jedyny pryzmat jaki znacie, siebie ale to cos z czym wam nie pomoge. Bo dla mnie to zenujace i nie wiem jak to jest miec ograniczona perspektywe.

Wydajesz się być dużo bardziej emocjonalną osobą, niż chciałbyś sam przed sobą przyznać, o czym świadczyłoby chociażby to, że czułeś potrzebę podzielenia się swoimi przemyśleniami tutaj, ale anonimowo, żeby nie być do tych wyznań zbyt przywiązanym

+: BotGirl
    •  

OP: @Byku-z-Plastiku: No to prawda wydaje sie, z prostej przyczyny, uzywam słów ktorych nauczylem sie od innych ludzi. Pierwszy raz złość udało mi się imitować w wieku około 15 lat i to tylko dlatego, że byłem ciekawy reakcji.

Jak już podkreśliłem na początku, jak mówie dane słowa to czuje ze ja bym tak nie powiedział ale nie chce mi się ich przerabiać xD mówie na wyższym poziomie tylko jeśli myślę, że powaga sytuacji tego wymaga, a możesz sobie wyobrazić, że to nie jest częste zjawisko.

A jeśli chodzi o pytanie to po prostu mnie ciekawiło to zagadnienie, ja mogę sobie wygdybać o co chodziło, bo widzę milion możliwości. Prości ludzie widzą to w bardziej ograniczony sposób, więc po prostu chciałem zobaczyć co myślą. Ale chyba nie myślą albo się ztriggerowali (czesta reakcja w rozmowie osoby z wysoką pewnością siebie i gorszych ludzi).

Czemu anonimowe, bo zawsze istnieje opcja ze bym byl rozpoznany np przez tego typa z żabki, na wykopie zajmuje sie pewnymi rzeczami i nie chce aby mnie jakiś random z tym wiązał.

mam nadzieje ze rozwialem watpliwosci, nie mam problemu podzielic sie faktami dotyczacymi pewnych okolicznosci. I to coś czego bym oczekiwał po tym wpisie, ze moje watpliwosci zostana rozwiazane. A wydarzyl sie incydent kałowy wykopków.

@catch tylko nie mów, że nie czytałeś o tym jak trolluje ludzi nie stosując ortografi xDDD jesli bym widzial wsród was jakiś przebłysk inteligencji to może bym się postarał. Tak to pisze te posty na kolanie, nawet nie skupiam się na tym co pisze, gubie wątki po 5 razy, ucinam słowa. I mam w to wyjebne xDDD

•  

SuchyKnur: nie dawajcie temu trollowi atencji

•  

Zdjęcie OPa xD

źródło: embed.jpg

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestes wysoce logiczny, jestes narcyzem z minimum instynktu przetrwania. Nie hamuj sie, im szybciej spoleczenstwo przezuje i wypluje, tym lepiej.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Dobra. Przeczytałam wszystko i już nabieram pewności - to Ty @problemat? Szkoda, że konto zbanowane i oczyszczone, ale wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

Czemu anonimowe, bo zawsze istnieje opcja ze bym byl rozpoznany np przez tego typa z żabki, na wykopie zajmuje sie pewnymi rzeczami i nie chce aby mnie jakiś random z tym wiązał.
      Też wolę nie dzielić się jakimiś szczegółami swojego życia, jak miejsce zamieszkania, z, być może nie do końca racjonalnej, obawy, że ktoś postanowiłby dla zabawy mnie zidentyfikować i w jakiś sposób pozatruwać życie, a ja chciałbym móc w spokoju postować głupie memy, gołe baby i od czasu do czasu jakieś przemyślenia. Były już tutaj takie przypadki, gdzie np. ktoś zidentyfikował mirabelkę, która postowała nagie zdjęcia pod #wgw, po układzie pieprzyków na ciele, i zaprzągł wykopków do krucjaty przeciwko niej, co dla mnie jest nie tylko okrutne, co idiotyczne.

Ogólnie to polecam zapisywanie przemyśleń w dzienniku, bo w pewien sposób takie przelewanie myśli na papier bardzo pomaga w ich rozbudowywaniu, co z kolei pozwala lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, a w szczególności relacje międzyludzkie, bo np. stwierdzenie, że "ludzie to debile", to nadmierne i w dużej mierze nieuczciwe uproszczenie.

•  
      Corphen

+2

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak tak, oczywiście. XD

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: DDvnbedVoAAy7U8.jpg

•  

OP: @Byku-z-Plastiku: wiadomo, podchodze do nich z ostroznoscia, wykopki to straszne psychole. Mam giga beke jak pisze sie randomowe komentarze w luzny sposob, a oni potrafia przeleciec twoj caly profil i dopierdolic sie do czegos co pisales na tagu XYZ.

Ale ich ewidentnie boli, ze ktos moze byc pewny siebie, inny od nich. Każdy ma być tacy jak oni, słabi, ulegli, miekki, podatni na zbiorową konstrukcję myślenia narzuconą w szkole xD

Jescze mi sie przypomnialo cos do kwestii używania słów innych. Gdybym mówił po swojemu to dawałbym bardzo krótki wypowiedzi, które normalnego człowiekowi by nic nie dawały, bo mają one sens tylko jeśli ktoś ogarnia co jest co. Np w gimnazjum pamiętam jedną taką sytuację, kiedy nauczycielka mnie spytała przy odpiowedzi czy jest coś czego nie wiem (mam zajebistą pamięć) i wiadomo, że tu nie chodzi o dosłowne pytanie o to. A ja wtedy popatrzyłem się w bok (łatwiej mi się skupić bo mam mocno obrazową pamięć) i po kilku sekundach odpowedziałem, że nie. No to raczej miał byś small talk ale logiczna odpowiedź na to pytanie (jeśli traktujemy je poważnie) to jest nie albo nie wiem.

Te wykopki co tutaj odwaliłu incydent kałowy to pewnie gnębiły innych ludzi jako dzieci, a niestety nie każdy ma tytanową psyche jak ja i później wyrosły z nich przegrywy, a potem się pewnie smieją z tych ludzi na wykopie i im wmawiają jakieś terapie, jak tak na prawde by wystarczylo ze by nie doprowadzili tych ludzi do przegrywu.

Ci ludzie sa totalnie zjebani xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale masz nasrane w głowie. Nad tym powinno się pracować

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś totalnym idiotą i skończysz kiedyś bardzo źle. Ogarnij się, znajdź jakąś pomoc zanim będzie za późno, o ile już nie jest Panie Wyjątkowy.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie jako ludzie myślimy w bardzo schematyczny sposób, i u wielu osób zdają się to być w schematy przeważnie przyswojone bezrefleksyjnie. Jakiś czas temu natknąłem się na stwierdzenie neuronaukowca Roberta Sapolsky'ego, że jego zdaniem nie mamy ani cienia wolnej woli, do czego nie jestem w 100% przekonany, ale mimo tego, przynajmniej moim zdaniem, pomaga to uświadomić sobie, jak wielką rolę w kształtowaniu ludzkiego umysłu odgrywają otoczenie i czynniki genetyczne.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania masz wybujałe ego do tego stopnia że nawet jeśli każda inna osoba będzie twierdziła że nie masz racji to i tak to zlekceważysz. Mówisz że masz wyjebane w opinie innych bo nie są inteligentni a jednak z jakiegoś powodu dodałeś ten wpis i odpisujesz na komentarze. Skąd w tobie tyle nienawiści i pogardy? To pewnie mechanizm obronny wytworzony po traumatycznych wydarzeniach z przeszłości.

•  

OP-ie. Może pan z Żabki po prostu odniósł wrażenie, że masz kija w dupie i wewnętrznie kisnął jak widział, jak Cię striggerowało, że ktoś śmiał Cię pouczać.
      Możesz i być wysoko logiczny na co dzień, ale zauważ, że większość ludzi zauważyła, że twoje zachowanie w tym przypadku zakrawa o jakieś narcystyczne zaburzenie. I możesz narcystycznie stwierdzić, że "ok, muszę mocniej udawać, że jestem ponad to wszystko i XD" albo uczciwie spojrzeć na swoje przemyślenia w związku z tą sytuacją i przyznać, że tym razem TROCHĘ Ci się odkleiło.

•  

no już napisałem. Założenie, że trzeba się słuchać tej ograniczonej formy i języka polskiego. Powiązanie tematu używania tego z jakimiś ocenami (oceny to loteria, szczególnie jak ktoś ma perspektywe jak ja, że jak mu się chce to może używać ortografii itp a jak nie to nie. Nigdy nie starałem się maksymalizować, potępiałem też sytuacje, że nauczyciel podpowiadał coś komuś na sprawdzianie/kartkówce, ściąganie, itp).

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jak ty postrzegasz logikę? Bo to jest dosyć spójna dziedzina nauki, niepodlegająca subiektywnej ocenie. Skąd przeświadczenie, że zasady ortografii są niespójne, a ich użycie jest opcjonalne? Musisz mieć na to logiczny, niepodważalny dowód. Proszę o jego przedstawienie.

Potem kwestia douczenia się jak typ pracuje w żabce xD i pewnie nigdy nie zastanawiał się.

A co za różnica gdzie typ pracuje? Czy to logiczne by oceniać czyjeś zdolności logiczne i poznawcze po miejscu zatrudnienia? Chyba bardziej logiczne wydaje się badanie przedstawionych argumentów.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: "osoba wysoko logiczna" i taki wysrywo-belkot. TO musi być jakaś zarzutka. Gorszej paplaniny jeszcze nie czytałem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: chłop albo jara 24/7 albo ma poważne problemy psychiczne.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Odklejony jesteś pan mocno, kwasy albo filozofia weszła za mocno. Pewnych rzeczy nie ma po co rozkminiać bo dochodzi się do wniosków w stylu skoro to jest wymysł ludzkosci to naturalnie to nie istnieje bo człowiek to wymyslił to po chuj sie tym kierowac ale przez takie myslenie to tylko sami sobie rzucamy klody pod nogi i potem aj aj czemu ludzie mnie nie lubia czemu zycie takie i siakie

•  

OP: @dr3vil:

To działa odwrotnie, nie ma żadnego powodu aby uczyć się ortografii. Jeszcze zanim poszedłem do szkoły to miałem zupełnie inne spojrzenie na język polski (mówiony) i na sposób jego ulepszenia. Jak poszedłem do szkoły to podchodziłem beznamiętnie.

I na podstawie języka mówionego zbudowałem kilka reguł, z którymi ortografia przegrała. Jedna z nich jest taka, że nie ma sensu aby dwa słowa miały taką samą wymowę ale były pisane w różny sposób, dodatkowo odnotowałem, że ludzie często akcentują pewne rzeczy, niby "ż" i "rz" to wymienne rzeczy ale w zasadzie wymawiasz je inaczej.

Ortografia nie ma sensu, spokojnie można by usunąć słowa dwuznaczne. Uprościć język w normalny sposób, po prostu uczyć ludzi nowej wersji, w końcu by zastąpiła obecną. Na podstawie wymowy najczęściej na dyktandach potrafiłem zgadnąć wymowę, innym razem potrafiłem zapamiętać ale z uwagi na sposób zapisu słów to i tak mogłem ją ignorować przy pisaniu, zależnie czy mi się chciało kontrolować co pisze i wgl o tym myśleć.

Są aspekty, które są problematyczne w takiej zmianie ale to nie średniowiecze aby nie były one do pokonania.

A co za różnica gdzie typ pracuje?
      Pół na pół. Ogólnie mam wyjebane, nie traktuje nikogo z szacunkiem z uwagi na pozycji, w teorii można by powiedzieć, że jestem anarchistą ale to nieprawda. Jak miałem bardzo młody wiek to miałem bardzo socjalistyczne poglądy, a z drugiej strony wolnościowe. Uważałem ludzi za równych, odmawiałem nadawania komuś szacunku z uwagi na wiek, pozycje itd.

Jednak cały czas obserwowałem i rzeczywistość to nie jest prawda, ludzie nie są równi. Ale normalnie mam neutralne poglądy

Typ był oceniony przez pryzmat tego co mówił przecież. Wszystko co powiedział nie miało sensu, nie było nawet spójne w ramach naszej rozmowy. Dodatkowo uważam, że obrażanie ludzi nie ma sensu, bo obrazy nie działają, a raczej nie powinny działać, jeśli ja opieram się na logice i faktach to nie da się mnie obrazić, obrażanie tylko wzmacnia moją pewność siebie, jako sztuczna zagrywka, która mnie atakuje.

Jedyne co mnie zastanawia to czy koleś na poważnie się prosił o bycie rozjebanym lirycznie. Bo jak ktoś bardzo prosi to nie mam powodu odwzajemnić jego próby i go dojechać xD z reguły w kontaktach z ludźmi uprawiam jedną zasade - mirrorowanie ich zachowań. Jeśli ktoś jest robakiem, jak wykopki co tutaj przyszły trollować to też ich potrolluje (o ile mi się chce, bo prawda jest taka ze 99,9% ludzi to takie robaki, a ja nie bede się z każdym bawił).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

nie ma sensu aby dwa słowa miały taką samą wymowę ale były pisane w różny sposób

@AnonimoweMirkoWyznania: może dlatego, że nie wiem... to są dwa różne słowa? xDD

Ortografia nie ma sensu, spokojnie można by usunąć słowa dwuznaczne. Uprościć język w normalny sposób, po prostu uczyć ludzi nowej wersji, w końcu by zastąpiła obecną

@AnonimoweMirkoWyznania: Logiczny człowieku, z szeroką perspektywą. Czy Ty w ogóle kiedykolwiek przez sekundę zastanowiłeś się po co jest ta cała ortografia i dlaczego jest potrzebna? Czy tylko uwiera Cię kij w dupie? Technicznie to co mówisz jest wykonalne, ale nie jest logiczne i nie ma najmniejszego sensu. Po pierwsze dlatego, że musisz wymyślać nowe słowa aby zastąpić te już istniejące. Po drugie dlatego, że język jest żywym tworem i ciągle pojawiają się neologizmy, zapożyczenia i słowa, które jeszcze kilka lat temu nie istniały. Bez zasad ortografii które są jakimś fundamentem tworzyłby się tylko chaos. Poza tym dużo łatwiej jest tworzyć i dodać do języka coś nowego, niż z niego coś wykreślać. Po czwarte, zakładając że masz rację i wszyscy są głupi i tylko Ty mądry, to przecież język ma mieć sens dla większości. Przełknij gorzką pigułkę i stosuj się do zasad przyjętych przez większość, albo pogódź się z tym, że nikt Cię nie zrozumie. No i po piąte, jaką masz gwarancję że Twoje zasady są najlepsze? Bo mają sens dla Ciebie? Śmiechu warte xD

No i jeszcze jedna sprawa, co do Twojej logiki. Piszesz:

spokojnie można by usunąć słowa dwuznaczne

a na początku sam pisałeś, że zastanawiasz się czy żabkarza nie rozjebać. I dopiero w komentarzu wyjaśniłeś, że chodzi Ci o rozjebanie liryczne. Czyli używasz słowa w sposób dwuznaczny xD

Bosshhhhhh jakiś Ty durny xDDD

•  

OP: @rottenkitten321: źle na to patrzysz, przez ograniczoną perspektywę. To dwa różne słowa więc lepiej aby nie były takie same. I czesto perspektywa zmian u tradycjonalistów czy innych ograniczonych ludzi wyglada tak ze widzisz zle rzeczy od zmiany, ja tez je widze. Tylko trzeba podkreslic ze proces optymalizacji nie jest taki prosty i z zalozenia jesli to wgl by bylo mozliwe to bylby zbiór czynnosci, kazda z nich miala by swoj balans plusów i minusów. A ostatecznie

---
      No właśnie na tym polega problem języków dwuznacznych. Używam słów, które potrafisz przeczytać jako osoba urodzona w polsce ale mają one dla nas różne znaczenia. Robaki jak wy interpetujecie świat przez swoją agresje i zapędy do bicia ludzi. To oczywiste wnioski, szczegolnie dla kogos kto uczył sie jezyków obcych w sposób świadomy, wiesz, że dla anglika pewne słowa mają zupełnie inne znaczenie niż te twoje formułki, ty jako człowiek możesz używać wymiennie guess, suppose, itp słowa a jednak się różnią. Tak samo jak incident czy accident. To inne słowa ale jak się uczyłeś ze słyszenia (czyli tak jak wiekszosc z nas uczy sie nawet jezyka ojczystego, co mnie nie dziwi ze ludzie gorsi maja bardziej prostacka interpretacje rozjebania, skoro wychowali sie w gorszym srodowisku) i mogles zakodowac ich wymiennosc.

Gdyby ludzie byli w stanie porozumiewac sie na wysokim poziomie logicznym to by mozna mowic w bardzo ograniczonej ilosci slow, po pierwsze nie byłoby szans na to aby pomylić wierze z wieże itd nie musiałbyś dodawać kontekstu do słów typu rozjebać (mój pryzmat człowieka na pewnym poziomie, rozjebać słownie. vs pryzmat robaka, który pod rozjebać widzi agresje fizyczną. Pewnie też interpretacja rozjebania lirycznego się dla nas różni, dla mnie to byłaby wyrafinowana szpila w psyche tego człowika, dla robaka to pewnie krzyczenie jak jakaś małpa). Pozbycie sie dokladek nielogicznych by ograniczylo mozliwosci manipulacji. Jedyne manipulacji jakie by mozna zrobic to by byly manipulacje logiczne, jak np zlozone zdanie (jak w rachunku zdan) ktore laczy kilka zdan po "or" lub "and" ale to kazdy by byl w stanie rozpoznac.

Czyli mam racje. Zobacz ten cały watek udowadnia tylko ze dwuznacznosci jezyku są bez sensu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

Gdyby ludzie byli w stanie porozumiewac sie na wysokim poziomie logicznym to by mozna mowic w bardzo ograniczonej ilosci slow

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zesraj się.

pokaż spoiler interpretuj to sobie jak chcesz.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Walisz tyle byków, że dziwię się, że udało ci się skończyć studia.

Traktujesz innych niepoważnie, a sam powinieneś być tak traktowany. ¯\_(ツ)_/¯