Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, dostałem ofertę pracy jako senior dev (mam 2,5 roku doświadczenia) za 10mln zł miesięcznie. Myślę czy to trochę nie jest za mało? To nie jest kwota, za którą da się przeżyć w tym kraju... Myślę o dorobieniu sobie jako lekarz we własnej klinice no i oczywiście w kryptowalutach, dzięki nim postawiłem już 15 domów. Teraz trochę ciężko, ale wiadomo HODL.

  Jest ciężko w tej Polsce dlatego chciałem was zapytać czy ma ktoś kod zniżkowy na pyszne.pl? Ten złodziej prywaciarz podniósł cenę kebaba na 25zl u mnie w Sędziszowie Dolnym...

  #pracait #pysznepl #korposwiat #programista15k #kryptowaluty
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Ha tfu na #normictwo. W końcu po dłuższym czasie się zebrałam w sobie (co mnie mega dużo kosztowało bo jestem w głębi bardzo skryta) i wyznałam koledze, że mam depresję, myśli samobójcze i że nie chce mi się już żyć. O to co usłyszałam:
  - Nie przesadzaj, inni mają gorzej
  - Przecież masz dach nad głową i co jeść
  - Nie musisz uciekać przed wojną jak Ukraińcy
  - Może się zgłosisz do teleturnieju jakiegoś? (pic rel)

  Gdzie mam nawet stres na najprostszej rozmowie rekrutacyjnej, a co dopiero przed kamerą xD

  Potem się społeczeństwo dziwi, że są ludzie, którzy nic nie mówili na temat swojego stanu, normalnie się uśmiechali, a nagle popełnili magika.

  Mi się już odechciało komukolwiek zwierzać i z kimkolwiek rozmawiać na ten temat, bo zaraz pewnie usłyszę, że "nie mam tak źle, bo dzieci w Afryce umierają z głodu". Pozostało mi tylko jedynie pisanie na mirko.

  #depresja #samobojstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (166)

 • avatar

  #500plus #patologiazmiasta #socjal

  Ostatnio rodzina która mieszka w mojej klatce [2+4], niepracująca i żyjąca tylko z socjalu wypatrzyła w moim schowku na rowery dwie małe hulajnogi które używały kiedyś moje kaszojady, fakt stoją, marnują się . Wypatrzyli i zaczynają się dopominać, że się marnują itp

  odpowiedzi (75)