Wpis z mikrobloga

Myślę, że społeczeństwo g*wno zrobi.


@Jegwan: Już zimą wielu nie przyjmowało mandatów i w sądach wygrywało, przez co milicja zmniejszyła kwotę do 20 zł (i niestety wielu się nie chciało tracić czasu za 20 zł i płacili). Generalnie widać, że społeczeństwo było zmęczone i #!$%@?. Oczywiście mowa o normalnych, bo covidianom zawsze będzie mało buta na mordzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Antibambino: na szczęście nie było drugiego Bergamo. Ale pojawiają się inne pytania. Jak tam chipy i nwo? Co z masowa kontrola ludzi? Jakim cudem udało się wrócić do normalnego życia gdy grono ekspertów szurskich mówiło że to się nigdy nie skończy? Jak to jest być szurem który musiał z teorii antyszczepionkowych przebranżowić się na eksperta od wojny?
@Baudi: @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty:

chłopaki w formie jak widzę
skoro jesteście tacy świadomi i w ogóle to czemu konsekwentnie nie wyśmiewacie wszystkich głupot, które padały podczas koronaściemy - np te o drugim bergamo, trupach na ulicach i braku świąt z powodu fali X?
czy po prostu i zwyczajnie głupoty z telewizora dla was już głupotami nie są, bystrzy faktczekerzy?
@velmar: na to wyglada, ze w przeciwienstwie do Ciebie, ja nie ogladalem telewizora, dlatego nie jestem zaznajomiony z glupotami ktore tam byly. Tym bardziej, nie mam zamiaru ich bronic. Smiesza mnie natomaist Ci, ktorzy dalej zyja covidem i jeszcze próbnują odgrzewać ten temat.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@velmar: faktczekerzy to właśnie wy wspaniale szury. Powiedz mi proszę jakie głupoty? Wskaźniki zachorowań to ściema? Trupów na ulicy nie było w Polsce więc to raczej powód do radości a nie czekania "kiedy te trupy". Ja rozumiem że niektórzy muszą na własnej skórze coś zobaczyć by uwierzyć i wolę szczerze byś był chłopie zdrowy i śmiał się ze mnie niż przechodził ten "kaszelek grupowy" i uwierzył w istnienie wirusa. Więc jeśli
@velmar: zawsze mnie rozkłada na łopatki jak sobie pomyślę, że szury szczycą się tym, że przejrzeli wielki światowy spisek i w ogóle ich myślenie jest niezależne i logiczne, a chwilę później te same szury wyrywają z kontekstu (lub sobie tworzą kontekst na podstawie pierwszego skojarzenia) i potem przez miesiące czy lata kopiuj wklej tak jak było z tymi "tylko 2 tygodnie" "ostatnia prosta" czy tak jak Ty teraz xDD

@Antibambino:
@Baudi:

w przeciwieństwie do ciebie, wyśmiewam każdą głupotę, niezależnie od pochodzenia
ty natomiast próbujesz wyśmiewać je wybiórczo, udając eksperta
Co z masowa kontrola ludzi?


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: https://myapple.pl/posts/26139-unia-europejska-chce-wprowadzic-obowiazkowe-skanowanie-wiadomosci-w-komunikatorach-internetowych jak widać posuwa sie do przodu

Jakim cudem udało się wrócić do normalnego życia gdy grono ekspertów szurskich mówiło że to się nigdy nie skończy?


nie wiem czy się udało, niektórzy mają problemy psychiczne (lockdown), zdrowotne (zablokowane zabiegi), finansowe (lockdown i zakaz prowadzenia biznesów), a ja jadąc na wakacje do USA musze prosić o zgodę na wjazd bez szczepienia, z Kanady bez szczepienia nawet
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: @Wlasciciel_prawakow:

powielanie telewizyjnych głupot nie robi z was ekspertów, tak jak wam się wydaje
przeciwnie - bezkrytyczne podejście do wszystkiego z głównego nurtu właśnie z was robi szurów i łatwowierne pelikany
skoro przez 2 lata koronaściemy nie potrafiliście zadać jakichkolwiek pytań to nie ma dla was ratunku i faktycznie jedyne co wam pozostało, to wyzywanie innych od debili

każdy ma swój sposób na życie
sugeruję wam tylko omijanie pokazów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@velmar: dobrze że wiesz co dokładnie robiłem mordo. Akurat od 5 lat używam tv tylko do konsoli. Wiadomości i informacji szukam w internecie i weryfikuje źródła. Nie muszę Cię też wyzywać od debili bo nie kopie się leżącego.
Sugerujesz że magiczne garnki mnie skuszą? Ciekawe opinia. W sumie nawet nie chce mi się. Spojrzałem na chwilę na Twój profil i posłucham rady mojego dziadka. Jak widzisz gówno to omiń bo jak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@velmar: właśnie okazałeś swoją arogancję i głupotę. I powiem Ci, że to też jest zabawne. Zero strachu przed chorobą, ale jak tysiące naukowców wymyśli szczepionkę/lekarstwo to na pewno chcą Cię zabić. Jak będziesz miał dzieci to koniecznie ich nie szczep bo autyzm i w ogóle. Sam jak zachorujesz też nie bierz leków tylko homeopatia.
A szczerze to najlepiej na nic nie choruj, żebyś na starość wiedział że miałeś rację i mógł
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty:

poproś lepiej opiekuna, żeby ci wgrał jakąś grę, tam się będziesz mógł wykazać ile wlezie
tutaj to się błaźnisz pisaniem takich głupot
mi twoje dawki nie przeszkadzają, więc ty też odczep się ode mnie i moich decyzji
włącz sobie HorbanTV - tam leci kontent dla takich jak ty
@Atx0937:

pytanie do "postępowców" - ile babć zabito od 24 lutego, gdy wpuszczono miliony ludzi do Polski bez weryfikacji szczepień, bez maseczek, dezynfekcji, zachowania dystansu?
"łarmagedon my już momy czy wpierw muszo w telewizorze ogłosić"?
@velmar: No i jakos ludzi nie przybywa w szpitalach. Nie zauwwzyles ze od poczatku covida swiat sie troche zmienil? 1. Wiemy ze ten covid nie byl taki straszny 2. Zmutowal wielokrotnie tak ze obecny wariant jest mnjej grozny od grypy 3. Juz prawie kazdy przechorowal i/lub sie zaszczepil wiec w czym problem? To przerasta Twoje mozliwosci analizy?
@Atx0937:

w tym problem, że wydano krocie na uzyskanie efektu, o którym wielu mówiło już na początku "pandemii"
a przy okazji wysłano na tamten świat tysiące ludzi, poprzez utrudnienie im dostępu do świadczeń medycznych,
podczas gdy covidowe łóżka stały puste, a personel zamiast leczyć to dostawał podwójne wypłaty za udawanie walki z covidem
faktycznie, problemu nie ma...
@velmar: Nie chce mi się tłumaczyć po raz setny, tego samego od 2 lat. To ze były nieprawidłowości to jedno, a Ty widziałeś puste łóżka gdzie w momentach na covid leżało okolo 35k ludzi w Polsce mimo lockdownow.
Szkoda gadać...
Myślę ze z taką wiedzą marnujesz się na wykopie, mógłbyś zrobić jakąś publikacje, dziennikarskie śledztwo jak to nas wszystkich oszukano :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@velmar: masz rację. Zainstaluje sobie jakąś grę żeby nie kusiło mnie wchodzenie w dyskusję z ludźmi którzy negują istnienie wirusa bo go nie widzieli i nie umarli na Covid XD. Z fartem jeszcze raz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: nie mówię że wszystko musi być z routersa czy ze stron uniwersyteckich. Ale jakiś rzucone kilka clickbaitowych tekstów od jakiegoś randoma na stronie moje Apple czy co tam za gówno wysłałeś wcześniej mnie nie przekonuje. Najwidoczniej mam za mało otwarte oczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atx0937: jak mówili że pandemia powinna być już uznana endemia bo mamy dużo wyszczepionych ludzi i umiemy już zapanować nad wirusem to wyobraź sobie że wtedy szury nie słuchały i nie czytały. To jest jak z plaskoziemcami. Na początku uwierzyli, później bronili i nakręcali innych a teraz jest im głupio przyznać przed samym sobą i innymi ludźmi że jednak nie mieli racji. Zwykłe ludzkie zachowanie. Ciężko mieć do nich o to
@Atx0937:

w 2020 roku przyjęto 30 % mniej ludzi do szpitali niż w roku poprzednim, 2019
co mi chcesz tłumaczyć skoro jesteś ślepy na oficjalne dane pokazujące faktyczne efekty walki z "pandemią" oraz powody nadmiarowych zgonów?
to, że popudrujesz trupa to nie czyni go żywym i zdrowym, poza ładnym wyglądem na fotografii
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: ale powiedz mi co chciałeś mi teraz udowodnić? Że znasz angielski? Że czytasz artykuły ze strony komisji europejskiej. Wiesz nie jest problemem teraz wpisać w google hasło wejść w link i wysłać randowmowi w internecie by udowodnić swoją szeroka perspektywę i inteligencję. Bo nie rozumiem co mi chciałeś udowodnić.
Póki co to widzę, że zachowujesz się jak uparty osioł i wyznawca swojej antycovidowej wiary.
@Atx0937:

W google wychodzi bez problemu.
Wystarczy odrobina wysiłku i dane z NFZ ci pokażą co i jak.
30 % mniejsza hospitalizacja i o 22 % mniejsza wartość hospitalizacji.
No i teraz pytanie co dalej - odrzucamy te dane jako niewiarygodne bo nie pasujące do narracji o strasznym covidzie czy je akceptujemy i zadajemy pytania, dlaczego nie pasują do innych danych, tak chętnie już pokazywanych przez media?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak widać fakt, że za antyszczepową propagandą stały kacapy to wciąż za mało, żeby przygłupy się pozamykały xD

@wzor_fizyczny:

A dla was dalej "antyszczep" = osoba nie chcąca szczepić się przeciwko covid?