Wpis z mikrobloga

002/?

Dzień dobry, wczoraj w schronisku pojawiłem się jednak o godzinie 8 z uczuciem zakłopotania.

O 8:30 przyszła jedna z "pracownic". Chwilę później alkomat i siuśki.

Pierwszym zadaniem jakie dostałem było obieranie ziemniaków z drugim mieszkańcem, dla grupy około 20 osobowej.
Bo tylu nas tu mieszka ogółem.

Na obiad o godzinie 14 był gulasz, smaczny.
Jedzenie przygotowujemy sami wg ustalonego harmonogramu, tj. dyżuru dwóch osób które robią obiad z dziennym wyprzedzeniem lub tego samego dnia od rana.

***

Do godziny 16 czekałem aż wszyscy wrócą, by można było przypisać mnie do pokoju.
Po rozpakowaniu gratów, aż do późnego wieczora był czas wolny, ze względu na przesunięte na piątek spotkanie grupowe.

Ja dopiero wstałem, czuję się niewyspany bo poszedłem jakoś 22:30. W gębie sucho. Pierwsza noc za mną.
Co dzisiaj? Nie wiem.

#bezdomnosc #alkoholizm #hazard #narkotyki #niedajdupy
o.....o - 002/?


Dzień dobry, wczoraj w schronisku pojawiłem się jednak o godzinie 8...

źródło: comment_1654140404HbpbOXnxU4vFu17zAKBdVg.jpg

Pobierz
  • 23
@programista3k od wczoraj... Nie poradziłem sobie z wyzwaniem ogarnięcia wynajmu, pracy. Muszę się zacząć leczyć od początku z faktycznym zamiarem osiągnięcia celu. Do tej pory tylko kombinowałem i oszukiwałem.
Zanim trafiłem do schroniska pracowałem i wynajmowałem pokój. Wcześniej jednak byłem bezdomny przez prawie 3 tygodnie i spędzałem noce w ogrzewalni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oo__oo: żeby zaraz ktoś cię nie zgłosił za relacje na wykopie jak tego typa co zdawał relacje z psychiatryka, uważaj na podawanie szczegółów.
Śledzę cię od początku kiedy piszesz na wykopie i trzymam kciuki. Trzeźwienie to proces i to, że upadłeś po drodze niczego nie zmienia jeśli kontynuujesz proces. Trzymaj się