Wpis z mikrobloga

@Krokiruks: Ja mimo wszystko spróbowałbym zasnąć ponownie, już olać ten nadmiar snu :D sprzątanie raczej odpada jeśli mieszkasz z niebieskim lub innymi domownikami bo można obudzić. Może sprobuj się pomęczyć wieczorami i chodzić spać około 23 lub 0 żeby przestawić zegar biologiczny?
@YaniepaweleXD Już nie zasnę, bo druga kawa leci. Sprzątać mogę, bo kuzynka z którą mieszkam właśnie wyszła do pracy, ale to max godzina :) Zazwyczaj chodzę spać o 23 i wstaję około 7. Ale uwierz, wczoraj ledwo widziałam na oczy i stwierdziłam, że nie ma sensu się męczyć. No i dzisiaj zamiast spać to o godzinie szóstej siedzę na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@makeDoise Jest po 6, a jedyne co zrobiłam to kawę. W sumie jak zacznę wszystko ogarniać to jakoś czas zleci, ale i tak #!$%@?, bo nawet nie ma do kogo gęby otworzyć, a ze mnie okropna gaduła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubson93 Jakbym pracowała z dziećmi to zamiast pisać na wykopie byłabym w kaftanie. Nie lubię dzieci. Mam nadzieję, że dzisiejsza pobudka to tylko wypadek przy pracy, a nie moja nowa rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krokiruks: zawsze możesz się bawić jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) iść spać po 23 i obudzić się o 4 rano i nie dać rady zasnąć ( )